Bivši studenti energetike

Poziv bivšim studentima EF - Niš na Katedri za energetiku.

Poštovane kolege, molimo vas da nam dostavite svoje kontakt adrese u cilju formiranja zajedničke baze studenata elektroenergetike našeg fakulteta. Namera nam je da svojim međusobnim upoznavanjem i kontaktima poboljšamo uslove studiranja i zapošljavanja naših sadašnjih i bivših studenata. Vaše podatke možete poslati na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Alumni

Intervju - Dejan Stojanovic

1. Za početak, recite nam nešto o svom iskustvu na Elektronskom fakultetu. Kada ste završili naš  fakultet i na kom smeru ste studirali?

Završio sam 1998. godine na smeru Industrijska Energetika, kako se tada taj smer nazivao. Očito nisam završio fakultet u roku, studirao sam znatno duže nego što je program predviđao. Iskustvo koje sam stekao živeći i studirajući u Nišu odredilo je dalji tok mog života u veoma pozitivnom smislu.

Bivši studenti energetike

Poziv bivšim studentima EF - Niš na Katedri za energetiku.

Prijatelji Katedre

We have 32 guests and 4 members online

Cable.jpg
Copyright © 2017 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.