Distributivne i industrijske mreže

Obaveštenja

Morate biti ulogovani za dodatne materijale!!!

 

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u oktobru 2, koji će se održati u sredu, 10. 10. 2018. u 12h u Laboratoriji M1-2, pozivaju se:

Sandra Jovanović (16126)    66 poena,

Tamara Jovanović (16127)    63 poena,

Milan Kocić (16150)             63 poena,

Lazar Marković (16183)       (uslovno).

                                                                                             Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku, koji će se održati u ponedeljak, 24. 9. 2018. u 14h u 422c, pozivaju se:

Filip Gagić, 15596,  75 poena,

Hristina Jovanović, 16130,  61 poen,

Dušan Jovanović, 15647,  51 poen,

Luka Stević, 16373,  uslovno,

Predrag Mihajlović, 16243,  uslovno,

Andreja Đokić, 16065,  uslovno,

Nikola Geo elović, 16036,  uslovno.

 

Predmetni nastavnici.

 

 

Obaveštenje

Usmeni deo ispita u oktobarskom roku biće održan u ponedeljak, 24.9. u 14h. Spisak studenata koji se pozivaju na usmeni biće objavljen do kraja dana.

     U Nišu,  21.9.2018. god.                                                           Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u septembarskom ispitnom roku, koji će se održati 13.9.2018. u 10h u 422c, pozivaju se:

Dražen Milojević, 15741 – 77 poena,

Marko Manasijević, 16169 – 70 poena,

Nebojša Radosavljević, 15331,  66 poena,

Stojan Denić, 16048,  62 poena,

Marijana Perović, 16273,  60 poena,

Anastasija Đokić, 16064,  57 poena,

Stefan Manasijević, 15200,  uslovno,

Marko Skrlatović, 16329,  uslovno,

Nenad Sokolović, 16333,  uslovno.

 

Predmetni nastavnici.

 

 

Obaveštenje

 

Poeni na II kolokvijumu su:

 

Katarina Džunić 16499 - 85 poena

Milorad Kuč 16158    -68 poena

Darko Petrović  15816  -57 

Marijana Perović 16273 - 38

 

Pored studenata koji su pismeni deo ispita položili preko kolokvijuma, na usmeni deo ispita u istom terrminu pozivaju se i studenti koji su u junskom roku položili pismeni deo ispita:

 

Igor Ignjatović 13594  - 70 poena

Predrag Arežina 15998 - 60 poena

Karolina Stanisavljević  16343  - 54 poena

Živojin Jović 16131 - (uslovno)

Slobodan Janaćković 15624  - (uslovno).

 

Usmeni deo ispita će biti održan u četvrtak, 5.7.2018. u 10h u 422c.

 

Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita će biti objavljeni na sajtu u utorak, 3.7.2018., najpre u toku dana na vratima kabineta 422c, a uveče i na sajtu. Usmeni deo ispita će biti održan 5.7. u vreme koje će biti naknadno istaknuto.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

 

Studenti koji nameravaju da rade popravne kolokvijume treba da se jave mejlom asistentu.

 

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

Rezultati II kolokvijuma

Jovana Mihajlović           100 poena

Aleksa Turudić                 94 poena

Marko Jovanović              77 poena

Nenad Dimitrijević            71 poen

Andrija Dodić                   53 poena

Marko Manasijević            48 poena

Aleksa Virijević                 47 poena

Katarina Džunić                40 poena

Slobodan Janaćković         39 poena

Anastasija Đokić               37 poena

Miljana Milenović              36 poena

Marijana Perović               25 poena

Milorad Kuč                      23 poena

Darko Petrović                 19 poena

Kolokvijum su poližili studenti koji imaju 45 i više poena. Da bi bili oslobođeni pismenog dela ispita, prosek poena na dva kolokvijuma treba da bude najmanje 50.

U terminu ispita biće omogućeno da rade popravni kolokvijum studenti kojii su izašli i na I i na II kolokvijum, a jedan od njih nisu položili. Ako ima takvih studenata, treba da se jave asistentu nedelju dana pre termina pismenog dela ispita.

Predmetni nastavnici

Obaveštenje

Rezultati I kolokvijuma

Jovana Mihajlović            93 poena

Marko Jovanović             93 poena

Aleksa Turudić                91 poen

Katarina Džunić              75 poena

Nenad Dimitrijević          70 poena

Milorad Kuč                    70 poena

Andrija Dodić                 60 poena

Marko Manasijević          53 poena

Aleksa Virijević               53 poena

Darko Petrović               50 poena

Marijana Perović             48 poena

Anastasija Đokić             40 poena

Živojin Jović                   30 poena

Karolina Stanisavljević    27 poena

Miljana Milenović            25 poena

Slobodan Janaćković       16 poena

Dražen Milojević              9 poena

Predrag Arežina              8 poena

Kolokvijum su poližili studenti koji imaju 45 i više poena. Da bi bili oslobođeni pismenog dela ispita, prosek poena na dva kolokvijuma treba da bude najmanje 50.

U terminu ispita biće omogućeno da rade popravni kolokvijum samo oni studenti kojii zađu i na I i na II kolokvijum, a jedan od njih ne polože. Ako bude takvih studenata, oni treba da se jave asistentu nedelju dana pre termina pismenog dela ispita.

Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

 

I kolokvijum biće održan u petak, 13. 4. u 14h.

 

Predmetni nastavnici

 

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita, koji će se održati u četvrtak, 5.4.2018. u 12h u laboratoriji na M1, pozivaju se:

Dalibor Filipović       68 poena

Nikola Stanković      (uslovno)

Nemanja Jovanović  (uslovno).

Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u oktobru II, koji će se održati u utorak, 10.10 u 9h u 422c, pozivaju se:

Natalija Mitić       61 poen

Dalibor Šošić       54 poena

Tadija Jevtić        uslovno

Đorđe Tasić         uslovno

 

Predmetni nastavnici

Obaveštenje

Zbog molbe studenata, usmeni ispit se odlaže i biće održan, 2.10.2017. u 10h u laboratoriji na M1.

Predmetni nastavnici

 

Obaveštenje

 

Na usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku koji će se održati u utorak, 26.9.2017. u 10h u Laboratoriji na M1, pozivaju se:

Miloš Košanin          15667       broj poena 93

Andrija Džopalić      15078       broj poena  67

Vlastimir Ivanović   15123        broj poena  65

Ilija Jović               15658        broj poena  61

Luka Živković         15493        broj poena  56

 

Predmetni nastavnici

 

 

Obaveštenje

 

Na usmeni deo ispita iz Distributivnih i industrijskih mreža, koji će se održati u utorak, 12.9.2017. u 10:15, u 422c, pozivaju se:

Anđela Vidojković       71 poen

Ana Đorđević              71 poen

 

Predmetni nastavnici

Rezultati popravnih kolokvijuma i pismenog dela ispita u junskom roku

I kolokvijum popravni

Petar Milovanović (15756)   81 poen

Katarina Petrović (15820) 47 poena

 

II kolokvijum popravni

Katarina Nikolić (15778) 37 poena

 

Ispit

Ana Đorđević (15567) 50 poena

Tadija Jevtić (15638) 30 poena

Ilija Jović (15658) 28 poena

 

Na usmeni deo uspita koji će se održati u sredu, 28.6.2017. u 10h u 422c pozivaju se, pored studenata koji su u toku semestra položili pismeni deo ispita preko kolokvijuma, i Petar Milovanović, Katarina Petrović i Ana Đorđević.

 

Predmetni nastavnici

 

 

Obaveštenje

Rezultati popravnih kolokvijuma i pismenog dela ispita će biti objavljeni u ponedeljak prepodne. Usmeni će biti u sredu, 28.6. u vreme koje će biti naknadno objavljeno.

Predmetni nastavnici

 

Rezultati II kolokvijuma

 

1. Aleksandar Popović  (15 824)   95

2. Kosta Kostić (15 673)              85

3. Ivana Pešić (15 807)               70

4. Milan Živković (15 975)           70

5. Katarina Petrović (15 820)       57

6. Petar Milovanović (15756)        51

7. Ana Đorđević (15 567)             50

8. Branislav Kostić (15 671)         45

 

Branislava Kostića je pozvan na usmeni zbog velikog broja poena na I kolokvijumu. Studenti koji žele da rade popravni kolokvijum moraju da se jave asistentu Ivanu.

 

Predmetni nastavnik

 

Rezultati I kolokvijuma

Aleksandar Popović      82

Ivana Pešić                 74

Kosta Kostić                71

Branislav Kostić           68

Milan Živković             56

Ana Đorđević              51

Katarina Petrović         47

Katarina Nikolić           47

Vukan Spasić              25

Slobodan Janaćković   17

Darko Petrović             8

Aleksandar Stevanović 1

Kolokvijum su položili studenti koji imaju 47 poena i više, s tim da oni koji imaju 47 poena, u proseku nakon II kolokvijuma treba da imaju barem 50 poena.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Student koji je u aprilskom roku polagao pismeni deo ispita, ovaj ispit nije položio.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

U raspored ispita u aprilskom roku je greškom stavljen kolokvijum iz Distributivnih i industrijskih mreža da bude 19.4. Po zahtevu studenata on će biti 19.5.

Lidija Korunović

 

Obaveštenje

Usmeni deo ispita u januarskom ispitnom roku biće održan 20.2. u 10h u 433c.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u januarskom roku koji će se održati 20.2. u vreme koje će biti naknadno objavljeno, pozivaju se:

Miodrag Petrović     60 poena

Marko Petrović        60 poena

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u decembarskom ispitnom roku poziva se

Miroslav Ostojić (uslovno).

Usmeni će biti održan u četvrtak, 8.12. u 10 sati u kabinetu M1-2.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Na zahtev studenata, usmeni u oktobru II se pomera i biće u sredu, 19.10. Vreme ispita će biti naknadno objavljeno.

 

Obaveštenje

 

Na usmeni deo ispita u oktobru II, koji će se održati u četvrtak, 13.10. u 9h u 422c, pozivaju se:

Nina Jevtović      95 poena

Hristina Lojić      85 poena

Stefan Petrović   78 poena

Jovan Nikolić      65 poena

Verica Kitanović 50 poena

Stefan Živanović 50 poena

Miša Đukić        (uslovno)

Andreja Džopalić (uslovno)

Dalibor Šošić     (uslovno)

 

Predmetni nastavnici

 

Oktobarski rok – rezultati pismenog dela ispita

Na usmeni deo ispita pozivaju se:

Tamara Popović       90 poena

Milica Radosavljević 90 poena

Hristina Lojić          64 poena

Milan Jovanović      (uslovno)

Usmeni deo ispita je u ponedeljak, 03.10.2016 u 10h u laboratoriji M1-2.

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u septembarskom ispitnom roku koji će se održati 29.8.2016. god. u 12h u 422c, pozivaju se:

Milica Stojanović          15408    80 poena
Danilo Petrović            15310    76 poena
Miodrag Stojiljković      15022    (uslovno)
Tamara Popović          15321     (uslovno)

Predmetni nastavnici

 

 

 

 

Copyright © 2018 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.