Резултати полагања испита из Уземљивача (7.07.2022.)

Резултати полагања испита из Уземљивача (7.07.2022.)

Испит из Уземљивача положили су:

1. Марија Ђокић                 17083              9

2. Стефан Младеновић        17298              8

Радови се могу погледати у уторак 12.07.2022. у 13 сати у кабинету 231-а, када ће се извршити и упис оцена.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

 

Резултати испита из Уземљивача одржаног 16. 06. 2022. године

 

Испит из Уземљивача положили су:

 

1          Миленовић Миљана     15733               7

2          Младеновић Јована     15767               6

3          Нешић Ненад                15774               7

4          Ђокић Андреја            16065                 8                     

5          Коцић Милан                16150               10                    

6          Михајловић Жељко      16756               7                     

7          Гавриловић Никола      17050               7         

8          Милетић Алекса           17242               10                    

9          Младеновић Јована     17294               10                    

10         Ралевић Милан            17377              10                    

11         Стефаноски Никола     17444               8                     

12         Стојиљковић Анђела    17467             10                    

13         Столић Стефан            17474               6                     

14         Тјупа Јана                    17491                9                     

15         Цветковић Милан         17516               8                     

16         Цекић Јелена               17518                8

 

Упис оцена и евентуално улагање примедби обавиће се у понедељак 20.06.2022. године у 09.30 у кабинету 135.

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 
 
 Резултати I колоквијума из Уземљивача (13.04.2022)

16065    Андреја Ђокић            70

16150    МиланКоцић               90

16756    ЖељкоМихајловић      90

17050    Никола Гавриловић     50

17294    Јована Младеновић     100

17377    Милан Ралевић             90

17428    Наташа Станковић       30

17444    Никола Стефаноски      68

17467    Анђела Стојиљковић     90

17491    Јана Тјупа                     90

17516    Милан Цветковић          35

17518    Јелена Цекић                90

Радови се могу погледати у среду 20. априла 2022. у 12 сати у кабинету 231а.

 
ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ
 

 

Ispit iz Uzemljivača (31.03.2022.) položila je:

1. Natalija Mitić       6  

 

Upis ocena i ulaganje primedbi obaviće se u ponedeljak 4.04.2021. godine u 13 sati u kabinetu 231 a.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Ispit iz Uzemljivača (6.10.2021.) položio je:

1. Stefan Đorđević         7

Upis ocena i ulaganje primedbi obaviće se u petak 8.10.2021. godine u 12 sati u kabinetu 231 a.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Ispit iz Uzemljivača (21.09.2021.) položili su:

1. Jelena Andonović      14597         7

2. Žarko Petrović            16816        6

Upis ocena i ulaganje primedbi obaviće se u četvrtak 23.09.2021. godine u 9.15 sati u kabinetu 135.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Ispit iz Uzemljivača (31.08.2021.) položio je:

1. Darko Petrović       15816    6

Upis ocena i ulaganje primedbi obaviće se u petak 03.09.2021. godine u 13.30 sati u kabinetu 429.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

 

Ispit iz Uzemljivača (23.06.2021.) položili su:

1. Stefan Đorđević     15581    7

2. Teodora Krstić       16666    9

3. Marko Okičić         16794    10

4. Lazar Simić           16860    10

Upis ocena i ulaganje primedbi obaviće se u ponedeljak 28.06.2021. godine u 13.00 sati u kabinetu 429.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Rezultati ispita iz Uzemljivača održanog 17.10.2020. godine

Ispit iz Uzemljivača položio je

1. 15520 Miloš Bogdanović     9

Upis ocena i eventualno ulaganje primedbi obaviće se u petak 23.10.2020. godine u u 12 sati u kabinetu 429c.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Rezultati ispita iz Uzemljivača održanog 01.09.2020. godine

Ispit iz Uzemljivača položili su

1. Predrag Arežina           15998      7

2. Katarina Džunić            16449    10

Upis ocena i eventualno ulaganje primedbi obaviće se u četvrtak 3.09.2020. godine u u 13.00 u kabinetu 429c.

PREDMETNI NASTAVNICI


Rezultati ispita iz Uzemljivača održanog 23. 06. 2020. godine

Ispit iz Uzemljivača položili su sledeći studenti:

1. Miloš Košanin                 15667         10
2. Dražen Milojević             15741         10
3. Nikola Stanković             15889         10
4. Milan Vatović                  16016          7
5. Aleksa Virijević               16028          10
6. Nikola Geočelović            16036          6
7. Stojan Denić                  16048          10
8. Nenad Dimitrijević          16052          9
9. Andrija Dodić                 16061         10
10. Marko Jovanović           16122        10
11. Sandra Jovanović         16126        10
12. Tamara Jovanović         16127        9
13. Hristina Jovanović         16130       10
14. Živadin Jović                16131         7
15. Milorad Kuč                  16158        10
16. Jovana Mihajlović           16233      10
17. Marko Skrlatović            16329      10
18. Nenad Sokolović            16333        10
19. Karolina Stanisavljević   16343          9
20. Aleksa Turudić              16431          10

Upis ocena i eventualno ulaganje primedbi obaviće se u petak 26.06.2020. godine u 13.00 u kabinetu 429.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

 

 

Поштоване колегинице и колеге,

у складу са актуелном ситуацијом, од понедељка 23.03.2020 крећемо са другачијом организацијом наставе из предмета Уземљивачи.

На овој wеб страници сваке недеље добијаћете унапред материјал са предавања. На вама је да га погледате, проучите и обратите се за појашњења, уколико за тим има потребе. 

Исти материjал биће вам послат и на мејл адресе. Молим вас да ми потврдите своје мејл адресе у одговору на поруку коју ћу послати на све адресе које тренутно поседујемo.

У тексту испод налази се план реализације наставе.

Чувајте се.

Д. Тасић, Н. Цветковић

План реализације наставе из Уземљивача

 

Назив предмета: Уземљивачи (модул: Електроенергетика)

Термини одржавања часова:четвртак 10-14

Веб локације за постављање материјала:

http://energetika.elfak.ni.ac.rs/index.php/studije/iv-godina/uzemlјivaci

Термини за консултације:

Предметни наставник Консултације Комуникација
Др Ненад Цветковић, ванредни професор

Четвртак, 10-14 (до даљњег)

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Др Драган Тасић, редовни професор -

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (30.01.2020.)

 

Испит из уземљивача положио је

 

1. Лука Живковић    15493                    8 (осам)

Упис оцене обавиће се у уторак 4.02.2020. године у 12 сати у кабинету 429ц.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (17.09.2019.)

Испит из уземљивача положила је

1. Александра Милошевић     15748                    6 (шест).

Упис оцене обавиће се у петак, 20.09.2019. у 9 сати у кабинету 135.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (14.06.2019.)

Испит из уземљивача положио је

1. Милош Трајковић     15451                    6 (шест).

Упис оцена (укључујући и студенте који су испит положили на основу резулата остварених на колоквијуму) обавиће се у уторак, 18.06.2019. у 13. сати у кабинету 135.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (06.06.2019)

1. Филип Гагић           15596   44

2. Тадија Јевтић           15638   32

3. Душан Јовановић     15647   40

4. Илија Јовић             15658   92

5. Коста Костић           15673   77

6. Петар Миловановић   15736   98

7. Ивана Пешић           15807   98

8. Кристина Зечевић     15972   50

9. Милан Живковић     15975   97

Rадови се могу погледати у ПОНЕДЕЉАК 10.06.2019. у 13 сати у кабинету 135, када ће студентима бити саопштен и предлог оцена.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

ОБАВЕШТЕЊЕ О ДРУГОЈ ПРОВЕРИ ЗНАЊА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (6.06.2019.)

Друга провера знања из Уземљивача (модул Електроенергетика) биће одржан у ЧЕТВРТАК 6.06.2019 у 9.00 сати у учионици 432. 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (18.04.2019)

  1. Филип Гагић           15596   100
  2. Тадија Јевтић           15638   100
  3. Душан Јовановић      15647   100
  4. Илија Јовић             15658   100
  5. Коста Костић            15673   100
  6. Петар Миловановић   15736   90
  7. Ивана Пешић            15807   95
  8. Кристина Зечевић     15972   100
  9. Милан Живковић      15975   100

Rадови се могу погледати у ЧЕТВРТАК 9.05.2019. у 9.00 у кабинету 428ц.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ УЗЕМЉИВАЧА (5.12.2018.)

На други део испита из Уземљивача позивају се следећи студенти:

1. Верица Китановић   15163

2. Миодраг Петровић   153133

3. Александар Стојанов 16986

Други део испита заказује се за уторак 11.12.2018. у 12.15 сати у кабинету 135.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

Rezultat ispita iz Uzemljivača (4.10.2018.)

Student koji je polagao ispit iz Uzemljivača nije položio. Rad se može pogledati u ponedeljak 8.10.2018. u kabinetu 428c.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

На други део испита из Уземљивача (25.09.2018.) позивају се следећи студенти:

1. Ивана Ђорђевић   15090

2. Нина Јевтовић   15135

3. Стефан Петровић  15136

4. Тамара Поповић   15324

5. Милица Радосављевић   15330

6. Небојша Радосављевић   115331

7. Милош Вуксановић   15479

 

Други део испита заказује се за уторак 2.10.2018. у 13.00 сати у кабинету 135.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

Испит из Уземљивача (15.06.2018) положили су следећи студенти:

1. Владимир Ивановић 15123   6

2. Милан Јовановић 15147    10

3. Јован Николић 15281   8

4. Милутин Стојковић 15423   10

5. Бојан Тројановић 15455   10

Упис оцена обавиће се у ЧЕТВРТАК 21.06.2018. у 9.30. сати у кабинету 135. У истом термину биће обављен и упис оцена студентима који су испит положили на основу резултата остварених на колоквијумима

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

На основу резултата остварених на колоквијумима, испит из Уземљивача положили су следећи студенти:

1. Милош Костић 14344   10

2. Стефанија Лазаревић 14352 10

3. Дејан Анђелковић 15027 10

4. Нина Јевтовић 15135     9

5. Милан Јовановић 15147   6

6. Милан Јовановић 15148   10

7. Бобан Костић 15170    10

8. Никола Крстић 15181   10

9. Христина Лојић 15192   10

10. Никола Лукић 15194    6

11. Тамара Митић 15253    10

12. Мирослав Младенов 15256    9

13. Наташа Негојицић 15270    10

14. Давид Николић 15275    10

15. Ивана Пенчић 15296    7

16. Миљана Перуновић 15299    10

17. Селена Стефаноски 15388    7

18. Бојан Тројановић 15455    8

19. Анђела Видојковић 15468   10

20. Милица Здравковић 15483   10

21. Стефан Живановић 15490    7

Радови са другог колоквијума могу се погледати у УТОРАК 12.06.2018. од 13.00 до 14.00 сати у кабинету 135. Упис оцена биће обављен на дан уписа оцена студентима који испит буду положили у јунском испитном року, о чему ће студенти бити обавештени у оквиру информације о резултатима првог дела испита у јунском испитном року.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

Copyright © 2022 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.