Odabrana poglavlja iz EE postrojenja

Odabrana poglavlja iz elektroenergetskih postrojenja

 

Obaveštenje

Rezultati ispita u junskom ispitnom roku:

Nataša Negojicić       ocena 8

Miroslav Mladenov     ocena 6

Upis ocena će biti u sredu, 24. 6. 2020. u 12:30 u 422b.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati ispita u aprilskom ispitnom roku:

Kosta Kostić          91 poen (10)

Ilija Jović              91 poen (10)

Nataša Negojicić    65 poena (7)

Dušan Pavlović      51 poen (6)

Upis ocena će biti u ponedeljak, 8. 6. 2020. u 10 h u 422b.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Upis ocena će biti u četvrtak, 20. 2. 2020. u 13:30.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati II kolokvijuma

Marko Simonović        81 poen

Marina Vesić              64 poena

Ana Đorđević             62 poena

Rezultati pismenog dela ispita

Pismeni deo ispita u januarskom ispitnom roku položio je

Filip Stanojev            63 poena

Igor Petrović             50 poena

Upis ocena će biti u četvrtak, 20.2. u vreme koje će biti naknadno objavljeno.

Predmetni nastavnik

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

I kolokvijum  biće održan 20. 1. 2020. u 14 h, u A2.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

 

Rezultati I kolokvijuma

Ana Đorđević        91 poen

Igor Petrović         87 poena

Marko Simonović   86 poena

Nataša Negojicić   78 poena

Marina Vesić         50 poena

 

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

I kolokvijum  biće održan 20. 1. 2020. u 14 h, u A2.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Rezultat ispita u oktobru 2:

Milica Zlatanović      95 poena.

Upis ocene biće u utorak, 8. 10. 2019. u 13 h,  u 422c.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Rezultat pismenog dela ispita u aprilskom ispitnom roku:

Selena Stefanoski       87 poena.

Upis ocene biće 3. 4. 2019. u 13h u 422c.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Na osnovu rezultata kolokvijuma, predlog ocena je sledeći:

Tamara Mitić        10

Milica Zdravković 10

Perunović Miljana 10

Hristina Lojić       10

Ivan Stojić          9

Studenti mogu da ostave svoje indekse u terminu usmenog iz Eksploatacije elektroenergetskih mreža koji će biti naknadno objavljen.

Predmetni nastavnik

 

Rezultati II kolokvijuma

Tamara Mitić        99,5

Milica Zdravković 99,5

Perunović Miljana 99

Hristina Lojić       91

Ivan Stojić          89

 

Obaveštenje

Rezultati I kolokvijuma

Milica Zdravković      100

Tamara Mitić            100

Hristina Lojić             99

Miljana Perunović       99

Ivan Stojić                 88,5

Milica Zlatanović        65,5

 

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

I kolokvijum će biti održan u terminu vežbi i predavanja u učionici u kojoj su po rasporedu vežbe i predavanja, 12. 1. 2019. kada se radi po rasporedu za ponedeljak.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Zbog kašnjenja o objavljivanju rasporeda nastavnik je zakazao druge obaveze 5.11., tako da tada neće biti održana predavanja. Početak nastave iz predmeta će biti 12.11. u 12:15, kada će početi predavanja (Pobudni sistemi sinhronih generatora i Gašenje polja generatora).

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati II kolokvijuma

Slađana Mihajlović  98 poena

Upis ocene će biti u terminu ili nakon termina za pismeni deo ispita, u dogovoru sa kandidatklinjom.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati I kolokvijuma

Slađana Mihajlović  95 poena

 

Obaveštenje

Na usmeni deo ispita u oktobaru II koji će se održati 8.10. u 10h u 422c, poziva se

Aleksandar Krstić          67 poena.

Predmetni nastavnik

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.