Upravljanje elektroenergetskim pretvaračima i pogonima

USMENI deo ispita biće održan u UTORAK 30. juna 2020. godine sa početkom u 15h30min i to za studente koji su se prijavili za polaganje usmenog dela ispita:

1. Aleksandar Popović

2. Miroslav Mladenov

3. Anđela Vidojković

4. Igor Petrović

U Nišu, 29. juna 2020. godine

USMENI deo ispita u junskom roku biće održan u petak 26. utorak 30. juna 2020. godine (promena termina po zahtevu studenata). SVI studenti koji koji planiraju da izlaze na usmeni MORAJU se javiti predmetnom nastavniku na email da bi se planirao raspored polaganja ispita! Bez javljanja na email neće biti moguće izaći na usmeni deo ispita u ovom roku! Rok za prijavu polaganja usmenog dela ispita je četvrtak 25. jun 2020. godine do 11 časova!

U Nišu, 21. jun 2020. godine

Rezultati ispita održanog 19.06.2020. godine:

1. Aleksandar Popović - 95

2. Miroslav Mladenov - 75

3. Selena Stefanoski - 67.5

4. Tamara Popović - 65

5. Ilija Jović - 60

6. Milica Radosavljević - 57.5

7. Milica Petrović - 50

Pismeni deo ispita je zakazan za petak 05.06.2020. od 15h u amfiteatru A3. Usmeni deo ispita je zakazan za sredu 10.06.2020. godine od 10h.

Rezultati ispita održanog 05.06.2020. godine:

1. Aleksandar Popović - 72.5

2. Miroslav Mladenov - 15

3. Ilija Jović - 10

4. Milica Petrović - 10

5. Anđela Vidojković - 7.5

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 08.06. u terminu od 12 do 13h.

Poštovane koleginice i kolege,

ako do sada još niste položili ovaj ispit, pozivam vas da započnemo konsultacije oko pripreme ispita i polaganja pojedinih delova ispita (pismeni i/ili usmeni). Predlažem vam da me najpre kontaktirate preko email-a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , a onda bi mogli da otvorimo npr. Skype kanal za komunikaciju i konsultacije.

Svi slajdovi sa predavanja sada su, zbog lakšeg preuzimanja grupisani u tri velike celine i nalaze se ovde

Zahvaljujući velikom trudu koleginice Anđele Vidojković, nastala je SKRIPTA na osnovu predavanja u školskoj 2019/20. godini koja može poslužiti studentima za pripremu ispita. Skripta je podeljena u više celina(pogledati opis ispod svakog dela) i može se preuzeti OVDE!

------------------------------------------------------------------------------

Lista preliminarnih rezultata do usmenog dela ispita u januarskom ispitnom roku nalazi se u prilogu.

Rezultati drugog kolokvijuma održanog 07.02.:

Aleksandar Popović - 88

Kosta Kostić - 83

Nataša Negojicić - 75

Nikola Lukić - 68

Stefan Živanović - 68

Anđela Vidojković - 67.5

Igor Petrović - 65

Milica Petrović - 55

Milica Radosavljević - 45

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 10.02. od 13h u laboratoriji 27.

Rezultati izlaznog kolokvijuma održanog 31.01.:

Milica Petrović - 15

Nikola Vojinović - 0.5

Đorđe Veljković - 0.5

Jovana Stolić - 0.5

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 03.02. od 13h u laboratoriji 27.

Prisustvo na laboratorijskim vežbama je neophodan uslov za polaganje ispita. Studenti koji su prethodnih godina prisustvovali laboratorijskim vežbama ne moraju to raditi i ove godine, osim ukoliko ne žele da rade izlazni kolokvijum sa laboratorijskih vežbi.

Postavljen je MATLAB/Simulink model neophodan za izradu prvog domaćeg zadatka.

Grupe za petu laboratorijsku vežbu su identične prethodnim. Lab vežbe 3-5 se obavljaju u laboratoriji za elektromotorne pogone (Lab 2 stara zgrada).

Rezultati I kolokvijuma održanog 26.12.:

1. Nikola Lukić 95

2. Anđela Vidojković 85

3. Milica Radosavljević 80

4. Aleksandar Popović 75

5. Nataša Negojicić 75

6. Kosta Kostić 70

7. Stefan Živanović 67.5

8. Marina Vesić 65

9. Igor Petrović 55

10. Miodrag Petrović 55

11. Milena Petković 50

12. Danilo Petrović 42.5

13. Tamara Popović 40

14. Milica Petrović 35

15. Ilija Jović 15

Radovi se mogu pogledati u petak 27.12. u periodu od 12-14h.

Deo rezultata lab. vežbi može se videti ovde: vežba 3, vežba 4 (skalarno i RFO) i vežba 5!

Objavljeni rezultati prvog domaćeg zadatka

Važno obaveštenje: zbog problema sa slanjem e-mailova, potrebno je da svu komunikaciju sa predmetnim nastavnikom i/ili asistentom obavljete isključivo preko e-mail naloga vezanih za fakultet (@elfak.rs)!