Upravljanje elektroenergetskim pretvaračima i pogonima

------------------------------------------------------------------------------

Prvi kolokvijum je zakazan za četvrtak 26.12. u terminu 15-17h. Tačna prostorija održavanja kolokvijuma će biti naknadno objavljena.

Predloženi kalendar održavanja laboratorijskih vežbi za akademsku 2019-2020 godinu je dat u nastavku:

kalendar1fin                 kalendar2fin

Objavljen je ažuriran spisak studenata za prvu laboratorijsku vežbu.

Ukoliko je student zbog obaveza na poslu sprečen da prisustvuje izradi laboratorijskih vežbi predviđenim datumima, potrebno je da svoje odsustvo sa neusaglašenih vežbi javi predmetnom aistentu na mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sugestije i primedbe vezane za datume održavanja laboratorijskih vežbi i termine prve laboratorijske vežbe je moguće podneti do petka 29.11.2019. godine lično ili putem gore navedenog mail-a.

Deo rezultata lab. vežbi može se videti ovde: vežba 3, vežba 4 (skalarno i RFO) i vežba 5!

Objavljeni rezultati prvog domaćeg zadatka

Važno obaveštenje: zbog problema sa slanjem e-mailova, potrebno je da svu komunikaciju sa predmetnim nastavnikom i/ili asistentom obavljete isključivo preko e-mail naloga vezanih za fakultet (@elfak.rs)!