Upravljanje elektroenergetskim pretvaračima i pogonima

Резултати писменог дела испита у року Октобар 2:
  1. Лазар Симић - 95
  2. Милица Стојановић - 65
  3. Дејан Анђелковић - 52.5

Усмени део испита је заказан за уторак 4.10. од 14 часова

-----------------

Резултати писменог дела испита у октобарском року:

Јања Маринковић - 80
Милица Стојановић - 15
Ненад Димитријевић - 0
Кристина Зечевић - 0
Дејан Анђелковић - 0

Рок за пријаву изласка на усмени део испита и датум одржавања усменог дела испита ће бити накнадно дефинисани.

Поздрав.

Резултати писменог дела испита у септембарском року:
  1. Миодраг Петровић - 97.5
  2. Никола Станковић - 82.5
  3. Андреја Цветковић - 82.5
  4. Јована Станковић - 77.5
  5. Марко Симоновић - 75
  6. Радиша Рајковић - 50
  7. Јања Маринковић - 40
Усмени део испита је заказан за петак 2. септембар са почетком од 13:15. Потребно је доћи барем 5 минута раније испред лабораторије 27 (приземље).

Резултати писменог дела испита из Јунског испитног рока: (објављено на Теамсу 10. јуна 2022. године):
  1. Дејан Анђелковић - 65
  2. Радиша Рајковић - 30
Усмени део испита је заказан за понедељак 20. јун 2022. године, у 15 часова. Кандидати за усмени део испита се пријављују преко Теамса!

Резултати писменог дела испита у априлском року:

1. Ђорђе Николић - 80
  2. Никола Станковић - 75
  3. Андрија Додић - 65
  4. Владимир Милутиновић - 22.5
  5. Радиша Рајковић - 17.5
  6. Дејан Анђелковић - 12.5
  7. Милош Трајковић - 7.5

Усмени део испита је заказан за уторак 5.4.2022. године у 16 часова (потребно је доћи испред лабораторије 27). Тачна сатница ће се одредити на основу броја пријављених кандидата и слободних просторија на факултету. Пријава за усмени део испита се може обавити на мејл This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. до петка 1.4.2022. године до 15 часова.

ФЕБРУАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2022. ГОДИНЕ
Резултати другог колоквијума одржаног 7.2.2022. године (објављено на Теамс-у 7. фебруара 2022. године):
  1.  Јована Станковић - 80
  2. Вукан Спасић - 80
  3. Јања Маринковић - 75
  4. Марина Весић - 65
  5. Андрија Додић - 40
  6. Ђорђе Николић - 40
  7. Младен Јевтовић - 25

Резултати испита одржаног 7.2.2022. године (објављено на Теамс-у 7. фебруара 2022. године)

1. Нина Јевтовић - 97.5
  2. Милош Трајковић - 17.5
  3. Дејан Анђелковић - 7.5
  4. Радиша Рајковић - 0
  5. Игор Петровић - 0

Poštovane koleginice i kolege,usmeni deo ispita u januarskom roku biće održan u ponedeljak 14. februara 2022. godine sa početkom u 12 časova (lab. 27).
.

Poštovane koleginice i kolege,

ako do sada još niste položili ovaj ispit, pozivam vas da započnemo konsultacije oko pripreme ispita i polaganja pojedinih delova ispita (pismeni i/ili usmeni). Predlažem vam da me najpre kontaktirate preko email-a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , a onda bi mogli da otvorimo npr. Skype kanal za komunikaciju i konsultacije.

Svi slajdovi sa predavanja sada su, zbog lakšeg preuzimanja grupisani u tri velike celine i nalaze se ovde

Zahvaljujući velikom trudu koleginice Anđele Vidojković, nastala je SKRIPTA na osnovu predavanja u školskoj 2019/20. godini koja može poslužiti studentima za pripremu ispita. Skripta je podeljena u više celina(pogledati opis ispod svakog dela) i može se preuzeti OVDE!

------------------------------------------------------------------------------

Prisustvo na laboratorijskim vežbama je neophodan uslov za polaganje ispita. Studenti koji su prethodnih godina prisustvovali laboratorijskim vežbama ne moraju to raditi i ove godine, osim ukoliko ne žele da rade izlazni kolokvijum sa laboratorijskih vežbi.

Postavljen je MATLAB/Simulink model neophodan za izradu prvog domaćeg zadatka.

Deo rezultata lab. vežbi može se videti ovde: vežba 3, vežba 4 (skalarno i RFO) i vežba 5!

Objavljeni rezultati prvog domaćeg zadatka

Važno obaveštenje: zbog problema sa slanjem e-mailova, potrebno je da svu komunikaciju sa predmetnim nastavnikom i/ili asistentom obavljete isključivo preko e-mail naloga vezanih za fakultet (@elfak.rs)!