Upravljanje elektroenergetskim pretvaračima i pogonima

Usmeni deo ispita zakazan za cetvrtak 04.04. od 13h pomera se za 14h30minuta (isti dan) i biće održan u laboratoriji 8 (stara zgrada).

Rezultati ispita u aprilskom roku:

1. Ivan Stojić - 100,

2. Bojan Trojanović - 90,

3. Dalibor Filipović - 79,

4. Nebojša Radosavljević - 75,

5. Stefan Gogić - 67,

6. Milan Janjić - 55,

7. Đorđe Madić - 54,

8. Miloš Petković - 52.5

U vezi zahteva studenata da se izdvoje pitanja samo za prolaznu ocenu (6), odlučeno je da to neće biti moguće za ovu školsku godinu, jer to nije bilo navedeno kao mogućnost prilikom upoznavanja sa pravilima za polaganje na početku predavanja!

-------------------------------------------------------------------------------
OBJAVLJEN JE tekst zadatka i simulacioni fajl za drugi domaći zadatak! Materijal se nalazi na ovom linku ili ispod, u delu sekcije predavanja! Rok za predaju rešenja je 15. februar 2019. godine do 14 časova!
Napomena: u slučaju problema sa preuzimanjme fajla, isti možete dobiti u lab. 27 od asistenta Filipa! Po potrebi, studenti mogu koristiti računare sa Matlabom u lab. 8 (stara zgrada).
------------------------------------------------------------------------------

Deo rezultata lab. vežbi može se videti ovde: vežba 3, vežba 4 (skalarno i RFO) i vežba 5!

Objavljeni rezultati prvog domaćeg zadatka

Važno obaveštenje: zbog problema sa slanjem e-mailova, potrebno je da svu komunikaciju sa predmetnim nastavnikom i/ili asistentom obavljete isključivo preko e-mail naloga vezanih za fakultet (@elfak.rs)!