Stručna praksa OAS

Šifra predmeta: 2ОЕП6О05

Status predmeta: Obavezni

Broj ESPB: 3

 

 

 

 

 

 

 

Obaveštenje

Izveštaj sa stručne prakse u oktobru 2 studenti treba da donesu asistentu Ivanu Anastasijeviću do petka, 4. 10. u 11:15, nakon čega će biti upis ocene od strane profesora L. Korunović. 

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

Izveštaj sa stručne prakse u septembarskom ispitnom roku studenti treba da donesu asistentu Ivanu Anastasijeviću do četvrtka, 29. 8. u 11h, nakon čega će biti upis ocene od strane profesora L. Korunović. Studenti koji nisu u mogućnosti da dođu u predviđeno vreme, izveštaj mogu da predaju do četvrtka, 5.9. u 10h.

Predmetni nastavnik

 

Studenti se za pomoć oko izbora preduzeća i oblasti za izradu stručne prakse, kao i za formiranje zadatka obraćaju asistentu Draganu Vučkoviću (Kabinet 305ž). Saglasno postavljenom zadatku student u pisanoj formi izrađuje izveštaj koji se predaje asistentu Ivanu Anastasijeviću. Stručna praksa se ocenjuje opisno, a kandidatu se dodeljuje 3ESPB boda.

 

Obaveštenje

Izveštaj sa stručne prakse u junskom ispitnom roku studenti treba da predaju asistentu Ivanu Anastasijeviću u petak, 5. 7. 2019. god. u 12h, dok će upis u indeks biti u 13h istog dana.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Izveštaj sa stručne prakse u ispitnom roku oktobar II studenti mogu predati u toku ove radne nedelje, do 6.10.2018., ili u ponedeljak, 8.10. Upis u indeks će biti u utorak, 9.10 od 12h, do 12:30.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Izveštaj sa stručne prakse u ispitnom roku oktobar II studenti mogu predati u toku ove radne nedelje, do 6.10.2017., ili u ponedeljak, 9.10. do 12h. Upis u indeks će biti u od 12h, do 12:30.

 

Elektroenergetska postrojenja

Nastavnik: Prof. dr Lidija Korunović

 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita u decembarskom ispitnom roku biće održan u ponedeljak, 2. 12. 2019. u 13:15 u 422c.
 
Predmetni nastavnik 
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u oktobru 2 koji će se održati u utorak, 8. 10. 2019. godine u 13 h, u 422c, poziva se
 
Miroslav Ostojić        (uslovno).
 
 
Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Usmeni deo ispita biće održan 25. 9. 2019. u 8:15 u učionici preko puta 422c.

Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku koji će se održati u sredu, 25. 9. 2019. godine u vreme koje će biti naknadno objavljeno, pozivaju se
 
Katarina Dzunic, 16449,                  77,
Zivojin Jovic, 16131,                        67,
Vladimir Ivanovic, 15123,               67.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u septembarskom ispitnom roku koji će se održati u sredu, 4. 9. 2019. godine u 9h u 422c, poziva se
 
Natalija Mitić  (uslovno).
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
 

Obeveštenje

N osnovu rezultata pismenog dela ispita, na kome je maksimum bio 90 poena, na usmeni se pozivaju:

Marijana Perović                  67

Nikola Geočelović                64

Nikola Stanković                  62

Miloš Bogdanović                62

Sandra Jovanović                 59

Milan Vatović                      58

Tamara Jovanović                55

Usmeni deo ispita će biti u ponedeljak, 24. 06. 2019. u 13:15 u učionici 431. Istovremeno će biti usmeni i za studente koji su pismeni deo položili preko kolokvijuma.

Predmetni nastavnik

 

Rezultati II kolokvijuma – Elektroenergetska postrojenja

Marko Skrlatović                      43

Aleksa Turudić                         40

Marko Jovanović                      39

Nenad Sokolović                      38

Jovana Mihajlović                    37

Predrag Arežina                        36

Andrija Dodić                           36

Milorad Kuč                             35

Aleksa Virijević                       33

Nenad Jovanović                      23

Stojan Denić                             22

Karolina Stanisavljević            22

Dražen Milojević                      21

Katarina Džunić                       21

Anastasija Đokić                      21

Vladimir Ivanović                    13

Miloš Bogdanović                    7

Milan Vatović                           3

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak u 14h. Kolokvijum su položili studenti koji imaju 21 poen i više.
 
Predmetni asistent
 
 
Obaveštenja vezana za posetu elektrani i II kolokvijum
 
Okupljanje studenata radi posete HE Pirot je u subotu 08.06.2019. kod teniskih terena kod tvrdjave najkasnije do 8.15 h
 
II kolokvijum će biti održan u petak, 14. 6. 2019. u 8h. Studenti treba da dođu ispred amfiteatra A1 da bi bili raspoređeni za rad kolokvijuma.
 
Predmetni asistent
 
 
VAŽNO OBAVEŠTENJE
 
II KOLOKVIJUM ĆE, ZBOG MOLBE STUDENATA BITI ODRŽAN 14.6., U VREME KOJE ĆE BITI NAKNADNO ISTAKNUTO. TO ĆE OMOGUĆITI STUDENTIMA DA AKO NE PROĐU PISMENI DEO PREKO KOLOKVIJUMA, MOGU DA RADE PISMENI, KOJI JE PO RASPOREDU 19.6.
 
Predmetni nastavnik

Лабораторијска вежба 4 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Трансформаторска станица „Ниш 2“

Понедељак, 13.05.2019.

Термин I, 11:00 – 12:30

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122

Термин II, 12:30– 14:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449

 

СПИСАК СТУДЕНАТА – Семинарски радови

Р.Бр. Име Презиме  
1 Немања Јовановић Задатак 1
2 Мирослав Остојић
3 Милош Богдановић
4 Стефан Ђорђевић
5 Дражен Милојевић
6 Никола Станковић Задатак 2
7 Предраг Арежина
8 Милан Ватовић
9 Алекса Виријевић
10 Никола Геочеловић
11 Стојан Денић Задатак 3
12 Ненад Димитријевић
13 Андрија Додић
14 Анастасија Ђокић
15 Марко Јовановић
16 Сандра Јовановић Задатак 4
17 Тамара Јовановић
18 Христина Јовановић
19 Живојин Јовић
20 Милан Kоцић
21 Милорад Куч Задатак 5
22 Марко Манасијевић
23 Јована Михајловић
24 Предраг Михајловић
25 Маријана Перовић
26 Марко Скрлатовић Задатак 6
27 Ненад Соколовић
28 Каролина Станисављевић
29 Алекса Турудић
30 Катарина Џунић

Сваки студент треба посебно да преда свој семинарски рад. За текст семинарског треба се обратити предметном асистенту.

 

 

Лабораторијска вежба 3 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Трансформаторска станица „Ниш 13 - Врежина“

Понедељак, 22.04.2019.

Термин I, 11:00 – 12:30

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122

Термин II, 12:30– 14:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449
 
 
 

Резултати I Колоквијума

Име Презиме I Koлоквијум
Марко Јовановић 45
Марко Скрлатовић 45
Стојан Денић 40
Анастасија Ђокић 40
Алекса Турудић 40
Алекса Виријевић 39
Катарина Џунић 38
Андрија Додић 31
Ненад Соколовић 31
Каролина Станисављевић 31
Милан Ватовић 23
Милорад Куч 22
Немања Јовановић 21
Милош Богдановић 21
Дражен Милојевић 21
Никола Станковић 21
Предраг Арежина 21
Јована Михајловић 21
Владимир Ивановић 18
Мирослав Остојић 17
Ненад Димитријевић 17
Сандра Јовановић 17
Тамара Јовановић 17
Маријана Перовић 17
Никола Геочеловић 15
Христина Јовановић 13
 
Kolokvijum su položili studenti koji imaju 21 poen i više.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenja
 
I kolokvijum će biti održan 15. 4. 2019. prepodne.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenja
 
I kolokvijum će biti održan 15. 4. 2019., a drugi u terminu pismenog ispita u junskom ispitnom roku, 19. 6. 2019.
 
 
Лабораторијска вежба 2 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Лабораторија 8 (стара зграда)

Понедељак, 15.04.2019.

Термин I, 11:30 – 13:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449
  16. Марко Николић 17528

Термин II, 13:30– 15:00

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Na usmeni deo ispita, koji će se održati u sredu, 3.4. u 13h u 422c pozivaju se:

     1. Vidojković Nikola         60

     2. Mančić Đorđe               55

     3. Nikolić Marko                50
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
U sredu, 20. 2., će se zameniti termini predavanja i vežbi, od 9:15 će početi predavanja, a od 11:15 vežbe.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
U januarskom ispitnom roku niko nije položio pismeni deo ispita.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
Na usmeni deo ispita u oktobru II, koji će se održati 9. 10. 2018. godine u 12h u 422c, pozivaju se:
 
 
     1. Mitić Natalija               75,

     2. Petrović Katarina         70,

     3.Miloševič Aleksandra     70.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Pismeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku položili su:
 
     1.Živković Milan              60

     2. Petrović Katarina         52

     3. Košanin Miloš              50 
 
Usmeni deo ispita biće održan u ponedeljak, 24.9.2018. u 14h u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
Pismeni deo ispita iz Postrojenja položili su:
1. Popović Aleksandar         100
2. Pešić Ivana                          60
Usmeni deo ispita biće održanu utorak, 11.9.2018. u 11h u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita biće održan, 4.7.2018. u 10:30. Studenti treba da dođu ispred 422c. Istovremeno će biti održan usmeni i za studente koji su položili pismeni deo i ispita, i za studente koji su pismeni deo ispita položili preko kolokvijuma.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje - Rezultati pismenog dela ispita u junskom ispitnom roku
 
1. Rajković Radiša            90

2. Gagić Filip                     90

3. Zečević Krstina              80

4. Đorđević Ana                 70

5. Popović Aleksandar        50

6. Veljković Đorđe              50
 
 
Usmeni deo ispita biće održan, 4.7.2018. u vreme koje će biti naknadno istaknuto. istog dana biće održan i usmeni ispita za studente koji su pismeni deo ispita položili preko kolokvijuma.
 
Predmetni nastavnik

Rezultati I i II kolokvijuma

R.br. Ime Prezime I kol. II kol.
1 Ana Đorđević 15 2
2 Filip Gagić 12 5
3 Tadija Jevtić 12 10
4 Dušan Jovanović 14 10
5 Ilija Jović 20 15
6 Miloš Košanin / /
7 Branislav Kostić 20 7
8 Kosta Kostić 19 17
9 Aleksandra Milošević / /
10 Petar Milovanović 18 12
11 Natalija Mitić 3 /
12 Jovana Mladenović / /
13 Ivana Pešić 18 7
14 Katarina Petrović 2 /
15 Aleksandar Popović 19 11
16 Radiša Rajković 2 /
17 Vukan Spasić 9 10
18 Krstina Zečević 10 6
19 Milan Živković 6 /
 
 
Pored studenata koji na svakom kolokvijumu imaju 9 i više poena, zbog velikog broja poena na I kolokvijumu, pismenog dela ispita se oslobađaju i Branislav Kostić i Ivana Pešić.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Dana, 23.5.2018. najpre će biti održana predavanja, od 9:15 do 11h, a potom računske vežbe, od 11:15 do 13h.
 
Predmetni nastavnik
Obaveštenje
 
Do srede, 9.5. studenti treba da se medjusobno usaglase oko termina II kolokvijuma, i da odluku saopšte na računskim vežbama i predavanjima 9.5. Kolokvijum ne može da bude pre početka ispitnog roka.
 
Predmetni nastavnik

Rezultati I kolokvijuma iz Elektroenergetskih postrojenja

R.br. Ime Prezime I kol.
1 Ana Đorđević 15
2 Filip Gagić 12
3 Tadija Jevtić 12
4 Dušan Jovanović 14
5 Ilija Jović 20
6 Miloš Košanin /
7 Branislav Kostić 20
8 Kosta Kostić 19
9 Aleksandra Milošević /
10 Petar Milovanović 18
11 Natalija Mitić 3
12 Jovana Mladenović /
13 Ivana Pešić 18
14 Katarina Petrović 2
15 Aleksandar Popović 19
16 Radiša Rajković 2
17 Vukan Spasić 9
18 Krstina Zečević 10
19 Milan Živković 6
 

 

 

Obaveštenje

Student koji je polagao pismeni deo ispita u aprilskom ispitnom roku, nije položio ovaj ispit.

Predmetni nastavnik

 

 
 
Rezultati pismenog dela ispita iz Elektroenergetskih postrojenja u 
oktobarskom roku
 
1. Radosavljević Nebojša                    98

2. Džopalić Andreja                            90

3. Panić Miloš                                     75

4. Jovanović Dušan                             65

5. Stanisavljević Namanja                    55
 
Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 28.9.2017. u 9h u 431.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Rezultati pismenog dela ispita iz Elektroenergetskih postrojenja u 
septembarskom roku

1. Jevtović Nina                   98
 
2. Stojanović Milica              98

3. Đorđrvić Ivana                 90

4. Kitanović Verica                90

5. Penčić Ivana                     55

6. Nikolić Jovan                     54

7. Kostić Miloš                       50

8. Stojiljković Miodrag            50
 
 
Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 14.9.2017. Studenti koji nisu preko kolokvijuma položili pitanja, imaju usmeni u 9h u 431. Oni koji su položili pitanja na kolokvijuma polažu u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
Obaveštenje - Redosled ispitivanja u junskom roku, 29.6.2017.
 
14h u 431 teorijski deo pišu:
Dejan Anđelković
Nina Jeftović
Stefan Manasijević
Tamara Mitić
David Nikolić
Miodrag Petrović
Dalibor Šošić
Đorđe Tasić
Miloš Trajković
Stefan Živanović
Luka Živković
 
Od 14h do 14:30 u 433 razgovor sa nastavnikom imaju:
Nataša Negojicić
Selena Stefanoski
Saša Petrović
Stefan Petrović
Miloš Vuksanović
Hristina Lojić
Nikola Lukić
 
Od 14:30 do 15:15 u 433 razgovor sa nastavnikom imaju:
Anđela Vidojković
Bojan Trojanović
Boban Kostić
Milutin Stojković
Miroslav Mladenov
Milan Jovanović (15147)
Nikola Krstić
Danilo Petrović
Miljana Perunović
Milan Jovanović (15148)
 
 
 
 
Obaveštenje
 
U junskom roku pismeni deo ispita je položila Tamara Mitić (90 poena). Usmeni deo ispita će biti održan počev od 14h u 422c, a studenti će biti raspodeljeni u grupe koje će biti objavljene u toku sutrasnjeg dana.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita u junskom roku će biti održan u četvrtak, 29.6. u terminu koji će biti naknadno istaknut.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
Studenti koji su položili zadatke preko kolokvijuma oslobođeni su pismenog dela ispita.
 
Predmetni nastavnik
 
Rezultati II kolokvijuma - zadaci i teorija
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса

II Kolok.

zadaci

II Kolok.

teorija

1 Дејан Анђелковић 15027 17 -
2 Андреја Џопалић 15078    
3 Ивана Ђорђевић 15090 6  
4 Миша Ђукић 15099    
5 Владимир Ивановић 15123    
6 Нина Јевтовић 15135 17  
7 Милан Јовановић 15147 14 23
8 Милан Јовановић 15148 20 24
9 Верица Китановић 15163 6 12
10 Бобан Костић 15170 14 24
11 Никола Крстић 15181 13 23,5
12 Христина Лојић 15192 16 24
13 Никола Лукић 15194 13 17,5
14 Стефан Манасијевић 15200 11  
15 Тамара Митић 15253 8 24
16 Мирослав Младенов 15256 20 21,5
17 Наташа Негојицић 15270 5 12
18 Давид Николић 15275 18 20
19 Јован Николић 15281 7 22
20 Ивана Пенчић 15296 6 19
21 Миљана Перуновић 15299 20 25
22 Данило Петровић 15310 20 16
23 Миодраг Петровић 15313 13  
24 Стефан Петровић 15316 8 19
25 Тамара Поповић 15321 18 21
26 Милица Радосављевић 15330 18 24,5
27 Небојша Радосављевић 15331 8 24
28 Саша Савић 15356 10  
29 Селена Стефаноски 15388 8 23
30 Милица Стојановић 15408 11  
31 Милутин Стојковић 15423 17 25
32 Далибор Шошић 15432 11 22
33 Ђорђе Тасић 15436 12  
34 Милош Трајковић 15451 12  
35 Бојан Тројановић 15455 17 21
36 Анђела Видојковић 15468 13 24
37 Милош Вуксановић 15479 13 21
38 Милица Здравковић 15483 20 25
39 Стефан Живановић 15490 10  
40 Лука Живковић 15493 12  
41 Миодраг Стојиљковић 15022    
42 Милош Костић 14344 7 10
43 Жарко Томић   15 22
 
Smatra se da su zadatke položili oni studenti koji za zadatke ni na jednom kolokvijumu nemaju manje od 8 poena, s tim da u zbiru na I i II kolokvijumu za zadatke imaju makar 20 poena.
 
Studentima koji nisu položili zadatke, ne računa se teorija. Teorijski deo su položili studenti koji imaju više od 12,5 poena na svakom od kolokvijuma, i treba kratko da odgovaraju nakon pismenog dela ispita, u terminu koji će biti naknadno istaknut.
 
Studenti koji nisu položili teorijski deo imaće dužu proveru znanja nakon pismenog dela ispita. Termin će biti naknadno istaknut.
 
Predmetni nastavnik
 
Rezultati II kolokvijuma - zadaci
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса

II Kolok.

zadaci

1 Дејан Анђелковић 15027 17
2 Андреја Џопалић 15078  
3 Ивана Ђорђевић 15090 6
4 Миша Ђукић 15099  
5 Владимир Ивановић 15123  
6 Нина Јевтовић 15135 17
7 Милан Јовановић 15147 14
8 Милан Јовановић 15148 20
9 Верица Китановић 15163 6
10 Бобан Костић 15170 14
11 Никола Крстић 15181 13
12 Христина Лојић 15192 16
13 Никола Лукић 15194 13
14 Стефан Манасијевић 15200 11
15 Тамара Митић 15253 8
16 Мирослав Младенов 15256 20
17 Наташа Негојицић 15270 5
18 Давид Николић 15275 18
19 Јован Николић 15281 7
20 Ивана Пенчић 15296 6
21 Миљана Перуновић 15299 20
22 Данило Петровић 15310 20
23 Миодраг Петровић 15313 13
24 Стефан Петровић 15316 8
25 Тамара Поповић 15321 18
26 Милица Радосављевић 15330 18
27 Небојша Радосављевић 15331 8
28 Саша Савић 15356 10
29 Селена Стефаноски 15388 8
30 Милица Стојановић 15408 11
31 Милутин Стојковић 15423 17
32 Далибор Шошић 15432 11
33 Ђорђе Тасић 15436 12
34 Милош Трајковић 15451 12
35 Бојан Тројановић 15455 17
36 Анђела Видојковић 15468 13
37 Милош Вуксановић 15479 13
38 Милица Здравковић 15483 20
39 Стефан Живановић 15490 10
40 Лука Живковић 15493 12
41 Миодраг Стојиљковић 15022  
42 Милош Костић 14344 7
43 Жарко Томић   15
 
 
Obaveštenje
 
Zbog molbi studenata, II kolokvijum će biti održan u sredu, 7.6.2017. u 14h.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje - Rezultati I kolokvijuma (zadaci i teorija)
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса Lab.v. Sem.

I Kolok.

zadaci

I Kolok.

teorija

II Kolok Ukupno
1 Дејан Анђелковић 15027 1,2,3   12 16    
2 Андреја Џопалић 15078 1,2,3   4 13    
3 Ивана Ђорђевић 15090 1,2,3   12 8    
4 Миша Ђукић 15099 1,2,3   -      
5 Владимир Ивановић 15123 1,2,3   4      
6 Нина Јевтовић 15135 1,2,3   12 23    
7 Милан Јовановић 15147 1,2,3   18 21    
8 Милан Јовановић 15148 1,2,3   18 23    
9 Верица Китановић 15163 1,2,3   10 22    
10 Бобан Костић 15170 1,2,3   17 25    
11 Никола Крстић 15181 1,2,3   20 23,5    
12 Христина Лојић 15192 1,2,3   12 25    
13 Никола Лукић 15194 1,2   15 18    
14 Стефан Манасијевић 15200 2,3   20      
15 Тамара Митић 15253 1,2,3   19 24    
16 Мирослав Младенов 15256 1,2,3   12 23,5    
17 Наташа Негојицић 15270 1,2,3   17 23,5    
18 Давид Николић 15275 1,2,3   14      
19 Јован Николић 15281 1,2,3   15      
20 Ивана Пенчић 15296 1,2,3   17      
21 Миљана Перуновић 15299     16 23,5    
22 Данило Петровић 15310     16 23    
23 Миодраг Петровић 15313     15      
24 Стефан Петровић 15316     17 22    
25 Тамара Поповић 15321     10 20,5    
26 Милица Радосављевић 15330     20      
27 Небојша Радосављевић 15331     10 17    
28 Саша Савић 15356     14 1    
29 Селена Стефаноски 15388     15 22    
30 Милица Стојановић 15408     14 3    
31 Милутин Стојковић 15423     15 25    
32 Далибор Шошић 15432     12 -    
33 Ђорђе Тасић 15436     9      
34 Милош Трајковић 15451     10      
35 Бојан Тројановић 15455     13 21    
36 Анђела Видојковић 15468     16 24,5    
37 Милош Вуксановић 15479     14 24    
38 Милица Здравковић 15483     17 24    
39 Стефан Живановић 15490     20      
40 Лука Живковић 15493     8      
41 Миодраг Стојиљковић 15022 2,   1      
42 Милош Костић 14344     10      
43 Жарко Томић       12 24    
Smatra se da su zatake za I kolokvijum položili oni koji imaju 8 i vise poena, s tim da sa poenima za zadatke na II kolokvijumu imaju zbir poena makar 20.
 
Studentima koji nisu položili zadatke, ne računa se teorija. Teorijski deo su položili studenti koji imaju više od 12,5 poena.
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
 
Obaveštenje
 
I laboratorijska vežba će se održati 6.3.
I grupa:od 10:15 do 11:00, I podgrupa
            od 11:00 do 11:45, II podgrupa
II grupa: od 12-13h, brojevi indeksa 15299-15408
              od 13-14h, brojevi indeksa 15423-15493
 
Predmetni nastavnik
 

 

 
 

 

 

Dijagnostika i monitoring električnih mašina

 

 

 

 

 

 

 

1) Rezultat ispita i popravnog kolokvijuma održanog u terminu ispita biće objavljen u četvrtak 04.07.2019.

2) Zbog kasnog isticanja rezultata, organizuje se DODATNI termin za popravni kolokvijum, u petak 05.07.2019. od 14 h. Potrebno je javiti se predmetnom asistentu mejlom, do petka 05.07.2019. u 9:00 sati, kako bi se znalo brojno stanje.

3) Vežbanje u laboratoriji predviđeno je za ponedeljak 08.07. i utorak 09.07., a polaganje praktičnog dela ispita za sredu 10.07., četvrtak 11.07. i petak 12.07.

 

 

 

 

 

 

O B A V E Š T E NJ E

 

1) Drugi kolokvijum iz predmeta Ispitivanje električnih mašina biće održan u SUBOTU, 22.06.2019. godine, sa početkom u 10:00 sati, u amfiteatru A1.

 

2) U četvrtak, 20.06.2019. nema termina za vežbanje u laboratoriji. Umesto tada, zainteresovani studenti mogu doći na vežbanje u petak, 21.06.2019. u terminu od 13:00 sati.

 

 

 

 

 

 

 

O B A V E Š T E NJ E

Prvi kolokvijum iz predmeta Ispitivanje električnih mašina biće održan u četvrtak 25. 04. 2019. sa početkom u 12:00 sati, u amfiteatru A3.

 

 

NAPOMENA: U kraćim terminima radi se vežba 3, u dužim terminima vežba 4.

 

 

 

 

 

O B A V E Š T E NJ E

Na usmeni deo ispita iz predmeta Ispitivanje električnih mašina i predmeta Dijagnostika i monitoring električnih mašina u roku Oktobar I pozivaju se sledeći studenti:

 

Marko Simonović        14896

Nikola Vidojković        14990

Ana Đorđević             15567

Dušan Jovanović        12914

 

Usmeni će se održati u petak, 05.10.2018. u okvirnom periodu od 10:00 do 16:00 sati.

 

Precizan raspored raspoloživih termina za polaganje biće definisan u dogovoru sa studentima koji budu došli na dopunsko vežbanje u Laboratoriji.

 

Termin za dopunsko vežbanje je:

Četvrtak, 04.10.2018. od 12:00 do 16:00 sati

 

Predmetni asistent

 

 

REZULTATI IZ ISPITNOG ROKA SEPTEMBAR 2018.

 

RASPORED POLAGANJA USMENOG DELA ISPITA U ROKU JUN 2018.

 

REZULTATI IZ ISPITNOG ROKA JUN 2018.

 

REZULTAT II KOLOKVIJUMA

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 28.05.2018.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 21.05.2018.

 

REZULTAT I KOLOKVIJUMA

 

OBAVEŠTENJE

U skladu sa ranije utvrđenim dogovorom, I Kolokvijum iz predmeta Ispitivanje električnih mašina zvanično je zakazan za utorak 17.04.2018., sa početkom u 14:00 sati.

Kolokvijum će se održati u učionici 231.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 16.04.2018.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 02.04.2018.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 26.03.2018.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 19.03.2018.

 

RASPORED RADA U LABORATORIJI ZA PONEDELJAK, 12.03.2018.

 

REZULTAT PISMENOG DELA ISPITA U ROKU JANUAR 2018.

 

 

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG/USMENOG DELA ISPITA U OKTOBRU II 2017.

 

 

REZULTATI PISMENOG DELA ISPITA U ROKU OKTOBAR II 2017.

 

 

Gledanje radova u utorak 10.10.2017. u 12:00 sati

Termin za dodatno vežbanje utorak 10.10.2017. od 12:00 do 16:00 sati

Praktični deo ispita u sredu, 11.10.2017. u terminu koji će biti naknadno definisan.

 

 

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG/USMENOG DELA U ROKU OKTOBAR I 2017.

 

REZULTATI PISMENOG DELA ISPITA  U ROKU OKTOBAR I 2017.

 

 

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG/USMENOG DELA ISPITA, SEPTEMBAR 2017.

 

 

 

U ISPITNOM ROKU SEPTEMBAR 2017. NIKO NIJE POLOŽIO PISMENI DEO ISPITA.

 

Usmeni deo ispita za studente koji su položili pismeni u junskom roku biće održan u utorak, 12.09.2017. u periodu od 08:00 do 11:00 sati. Tabela sa raspoloživim terminima će biti istaknuta na vratima Laboratorije u ponedeljak 11.09.2017. u 12:00 sati.

Termin za dodatno vežbanje u laboratoriji:

PONEDELJAK, 11.09.2017. U PERIODU OD 10:00 DO 14:00 SATI.

 

 

 

 

RASPORED POLAGANJA PRAKTIČNOG/USMENOG DELA ISPITA, JUN 2017.

 

 

 

 

Na praktični deo ispita iz predmeta Dijagnostika i monitoring el. mašina (stara akreditacija) u junskom ispitnom roku poziva se student:

 

Mladen Jovanović      14333   (53 poena)

 

Termin polaganja će biti uklopljen u polaganje praktičnog iz predmeta Ispitivanje električnih mašina. Položen posmeni važi 2 roka.

 

 

OBAVEŠTENJE O POLAGANJU PRAKTIČNOG/USMENOG DELA ISPITA

 

Praktični deo ispita polagaće se u sredu 12., četvrtak 13. i petak 14. jula 2017. godine.

 

Termini za dodatno vežbanje u laboratoriji:

 

PONEDELJAK, 10.07.2017. u periodu od 10:00 do 15:00 sati

 

UTORAK, 11.07.2017. u periodu od 09:00 do 14:00 sati

 

U utorak 11.07.2017., u 12:00 sati na vratima laboratorije će biti istaknuta prazna tabela sa raspoloživim terminima za polaganje ispita. Studenti treba svojeručno da se upišu u željeni termin.

 

Konačni raspored polaganja (formiran na osnovu upisivanja studenata) će biti objavljen u utorak 11.07.2017. u 14:00 sati.

 

 

 

PRELIMINARNE OCENE NAKON POPRAVNOG II KOLOKVIJUMA

 

 

REZULTAT POPRAVNOG II KOLOKVIJUMA

 

 

 

 

PRELIMINARNE OCENE PO OSNOVU POLOŽENIH KOLOKVIJUMA

 

 

 

REZULTATI II KOLOKVIJUMA

 

 

 

 

 

REZULTATI I KOLOKVIJUMA IZ ISPITIVANJA ELEKTRIČNIH MAŠINA

 

 

 

RASPORED ZA 10. I 11. VEŽBU, ČETVRTAK 08.06.2017.

 

 

 

 

RASPORED ZA 8. I 9. VEŽBU, ČETVRTAK 01.06.2017. I PETAK 02.06.2017.

 

Napomena: da ne bi bilo zabune, vežba broj 7 (ogled zaustavljanja) se ne radi.

 

 

 

 

 

 

RASPORED ZA 5. I 6. LABORATORIJSKU VEŽBU, PETAK, 19.05.2017.

 

 

ZBOG ZAUZETOSTI AMFITEATRA A1 U 14h,

POČETAK KOLOKVIJUMA SE POMERA NA 15:00 SATI!!!

 

 

OBAVEŠTENJE O TERMINU I KOLOKVIJUMA

I kolokvijum iz predmeta Ispitivanje električnih mašina biće održan u četvrtak, 18.05.2017. u amfiteatru A1, sa početkom u 14:00 sati.

 

 

RASPORED ZA 3. I 4. LABORATORIJSKU VEŽBU

ČETVRTAK 11.05.2017. I PETAK 12.05.2017.

 

 

RASPORED ZA 3. I 4. LABORATORIJSKU VEŽBU

ČETVRTAK, 04.05.2017. I PETAK 05.05.2017.

 

 

RASPORED LABORATORIJSKIH VEŽBI ZA PETAK, 28.04.2017.

 

Da ne bi bilo zabune, RADI SE I U ČETVRTAK I U PETAK! (u petak se radi vežba koja nije rađena u četvrtak)

 

 

RASPORED LABORATORIJSKIH VEŽBI ZA ČETVRTAK, 27.04.2017.

 

REZULTATI PISMENOG DELA ISPITA U ROKU APRIL 2017.

 

 

 

 

REZULTATI PISMENOG DELA ISPITA U ROKU DECEMBAR 2016

 

 

 

REZULTATI PISMENOG DELA ISPITA U ROKU OKTOBAR II 2016

 

 

NAPOMENA ZA STUDENTE KOJI SU PRIJAVILI ISPIT U ROKU OKTOBAR II

Na osnovu uvida u evidenciju studenata koji nisu izmirili finansijske obaveze prema Fakultetu, sledeći studenti su dužni da pri dolasku na polaganje poseduju potvrdu izdatu od strane studentske službe:

 

1. Cakić Marija 14261

2. Petrov Petar 14846

3. Petrović Milica 14853

4. Petrović Stefan 14856

5. Tomić Žarko 14963

6. Živković Nina 15014

 

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE (25.09.2016.)

 

Praktični deo ispita u roku Oktobar I NEĆE BITI ODRŽAN U UTORAK 27.09. (kao što je ranije najavljeno).

Rezultati pismenog i termin za dopunsko vežbanje će biti istaknuti u ponedeljak 26.09. do kraja radnog vremena.

Termin polaganja praktičnog će takođe biti naknadno definisan.

 

 

 

 

 

 RASPORED POLAGANJA U LABORATORIJI U JUNSKOM ISPITNOM ROKU 2016.

 

Objavljen je precizni raspored prema kojem studenti treba da dolaze na usmeni deo ispita iz Dijagnostike i monitoringa električnih mašina

 

 

 

 

REZULTATI ISPITA I POPRAVNIH KOLOKVIJUMA, jun 2016:

Objavljeni su rezultati junskog ispitnog roka, zajedno sa dopunskim terminima za vežbanje u Laboratoriji.

 

 

 

 

REZULTATI DRUGOG KOLOKVIJUMA:

Objavljeni su rezultati drugog kolokvijuma.

 

 

Sadržaj:

 PRIPREMA ZA LABORATORIJSKE VEŽBE:

 

 

 

 

Materijal za predmet:

 

 

 

 

 

Morate biti logovani da pristupite dodatnim materijalima!!!

 

 

 

 

       

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (09.09.2019.

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У ОКТОБАР 2 ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (02.109.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:
        

  Име и презиме Бр. инд.
1. Марко Петровић 14100
2. Владимир Милутиновић 16734
3. Лазар Симић 16860

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. инд.
1. Александра Бранкован 14258
2. Дарко Петровић 15816
 

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК 07.10.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.

Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 03.10.2019. године од 13:00 у кабинету 231-а.

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ
У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (09.09.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Марко Милошевић 16214
3. Милица Денић 16532
4. Александар Стојанов 16986

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Дарко Петровић 15816
2. Владимир Милутиновић 16734

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК16.09.2019. године у 10:00 сати у кабинету 431.

Преглед радова се заказује за УТОРАК10.09.2019. године од 12:30-14:00 у кабинету 423.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (19.08.2019.)

На усмени део испита, позива се следећи студен:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Лука Стевић 16373

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Александра Бранкован 14258
3. Марко Милошевић 16214
 
Усмени део испита биће одржан у ПЕТАК 30.08.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 22.08.2019. године у 13:00 сати у кабинету 231-а.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (05.06.2019.)

На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр.инд
1. Стефан Матић 15715
2. Миона Гроздановић 16524
3. Јована Николић 16784

Условно се позива студент:

  Име и презиме Бр.инд
1. Марко Петровић 14100
 
Усмени део испита биће одржан у ЧЕТВРТАК 11.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ПОНЕДЕЉАК 08.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.
 
 
 

РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (05.06.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
1. Антонио Додић 16062 95 98
2. Марија Андрејевић 16467 50 50
3. Алекса Богдановић 16483 95 100
4. Теодора Денић 16534 100 100
5. Младен Јевтовић 16622 75 100
6. Теодора Крстић 16666 100 100
7. Јања Маринковић 16680 65 100
8. Ђорђе Николић 16782 100 100
9. Марко Окичић 16794 75 100
10. Жарко Петровић 16816 35 100
11. Урош Савић 16854 60 100
12. Јована Станковић 16887 100 100

 

ПРЕДЛОГ ОЦЕНА НА ОСНОВУ РЕЗУЛТАТА ОСТВАРЕНИХ НА КОЛОКВИЈУМИМА

 

      Оцена
  Име и презиме Бр. инд.
1. Антонио Додић 16062 9
2. Марија Андрејевић 16467 6
3. Алекса Богдановић 16483 10
4. Теодора Денић 16534 10
5. Младен Јевтовић 16622 9
6. Теодора Крстић 16666 10
7. Јања Маринковић 16680 8
8. Ђорђе Николић 16782 10
9. Марко Окичић 16794 10
10. Жарко Петровић 16816 6
11. Урош Савић 16854 9
12. Јована Станковић 16887 10

Радови се могу погледати у УТОРАК 11.06.2019.  од 12 до 14 сати у кабинету 423. Упис оцена биће обављен на дан одржавања испита у јунском испитном року (5.07.2019.) од 10 до 12 сати у кабинету 423.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

OBAVEŠTENJE O II KOLOKVIJUMU IZ ELEKTROMAGNETIKE (5.06.2019.)

II kolokvijum iz Elektromagnetike (EEN) održaće se u sredu, 5. juna 2019. godine sa početkom u 14 sati u učionici 525.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

 

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (24.04.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
 1. Милош Панић 13010 0 0
 2. Александра Бранкован 14258 65 0
 3. Стефан Матић 15715 59 20
 4. Антонио Додић 16062 85 60
 5. Марко Милошевић 16214 31 50
 6. Јована Стојановић 16394 45 50
 7. Марија Андрејевић 16467 69 50
 8. Алекса Богдановић 16483 100 70
 9. Теодора Денић 16534 100 100
 10. Младен Јевтовић 16622 100 50
 11. Теодора Крстић 16666 100 70
 12. Јања Маринковић 16680 64 70
 13. Владимир Милутиновић 16734 55 0
 14. Ђорђе Николић 16782 100 100
 15. Марко Окичић 16794 100 100
 16. Жарко Петровић 16816 70 60
 17. Урош Савић 16854 100 65
 18. Јована Станковић 16887 100 100


Радови се могу погледати у уторак 07.05.2019. у 12.00 сати и у среду 08.05.2019. од 13.00 сати у просторији 231а (после петог часа).

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРВОМ КОЛОКВИЈУМУ ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ

Први колоквијум из Електромагнетике одржаће се у среду, 24.04.2019. године у 14.00 сати у амфитеатру А4. Студенти који су предавања похађали ранијих година и желе да полажу колоквијум, треба да се до петка 19.04.2019. године пријаве на мејл предметном асистенту  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

 

 

 

 



Kvalitet električne energije

Kvalitet Električne energije

 

OBAVEŠTENJE

Лабораторијска вежба 1 – среда, 11.12.2019.

Распоред по групама:

  Предмет: Квалитет електричне енергије
  Семестар: 5
  Р.Бр. Име Презиме Индекс
1. ГРУПА 10:00-11:00 1 Стефан Матић 15715
2 Антонио Додић 16062
3 Андреја Ђокић 16065
4 Лазар Марковић 16183
5 Алекса Богдановић 16483
6 Миона Гроздановић 16524
2. ГРУПА 11:00-12:00 7 Милица Денић 16532
8 Теодора Денић 16534
9 Јања Маринковић 16680
10 Марко Окичић 16794
11 Урош Савић 16854
12 Јована Станковић 16887

PREDMETNI NASTAVNIK

 

 

Obaveštenje

 

U sredu, 13. 2. u 9:30 u 422c biće upis ocena na osnovu rezultata kolokvijuma/pismenog dela ispita i domaćeg zadatka:

Katarina Džunić                               9

Tamara Jovanović                            8

Hristina Jovanović                            9

Sandra Jovanović                             9

Marko Manasijević                            9

Aleksa Virijević                                 8

Anastasija Đokić                               8

Marijana Perović                               9

Karolina Stanisavljević                      8

Živojin Jović                                     8

Stojan Denić                                    8

Predrag Mihajlović                            8

Dražen Mihajlović                             7

Sandra Jovanović treba da pošalje elektronski verziju domaćeg na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita u januarskom ispitnom roku (maksimalni broj poena 70):

Karolina Stanisavljević                  47

Živojin Jović                                 42

Stojan Denić                                 41

Predrag Mihajlović                         41

Dražen Mihajlović                          37

 

Rezultat popravnog II kolokvijuma (maksimalni broj poena 35):

Katarina Đunić            22

 

Domaći se može predati u ponedeljak, 11. 2. 2019. u 11h. Domaći treba poslati i u elektronskom obliku, na mejl nastavnika.

Upis ocena će biti u sredu, 13. 2. u 10h u 422c.

 

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Domaći rad treba predati u papirnoj i elektronskoj formi, do 11. 2. 2019.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Rezultati II kolokvijuma (maksimalan broj poena je 35):

Marko Manasijević         29,5

Hristina Jovanović          27

Sandra Jovanović           27

Marijana Perović            26,5

Aleksa Virijević              25

Anastasija Đokić            24

Tamara Jovanović          19,5

Živojin Jović                   5

Popravni I ili II kolokvijum se može raditi u terminu pismenog dela ispita. Ako ima studenata koji hoće da rade popravni kolokvijum, oni treba da se jave makar 3 dana pre pismenog dela ispita predmetnom asistentu.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati I kolokvijuma (maksimalan broj poena je 35):

Katarina Džunić      30,5

Tamara Jovanović   30

Hristina Jovanović   30

Sandra Jovanović    28

Marko Manasijević   28

Aleksa Virijević        27,5

Anastasija Đokić      25,5

Marijana Perović      24,5

Stojan Denić             5

 

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

U sredu, 21.11. u terminu i učionici gde se inače održavaju predavanja i vežbe, biće održan I kolokvijum. Početak kolokvijuma je 10:15.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

U sredu, 31.10. najpre će biti održane vežbe, a onda predavanja.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenja

Rezultat pismenog dela ispita u oktobru II:

Natalija Mitić      35 poena

Neophodno je da kadidat preda domaći u papirnoj formi u kojoj je napravljena i adekvatna naslovna strana, u utorak, 9. 10. 2018. u 12:30, kada će biti i upis ocene.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenja

Rezultat pismenog dela ispita:

Miloš Košanin      29,5 poena

Neophodno je da u skladu sa dogovorom Miloš Košanin pošalje mejlom korigovani domaći, i da ga preda u papirnoj formi 29.8.2018. u 12h.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenja

Rezultat pismenog dela ispita:

Aleksandra Milošević      33 poena

Neophodno je da Aleksandra Milošević pošalje mejlom domaći, i da ga preda u papirnoj formi do 4.7.2018. Nakon toga, upis ocene će biti 5.7. u 9h.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Upis ocena će biti u utorak, 20.2. u 11h i za studente koji su položili pismeni deo preko kolokvijuma, i za studentkinju koja je položila pismeni deo ispita. Neophodan uslov za polaganje ispita je da studenti predaju domaći zadatak. Studenti koji nisu predali domaći treba to da učine do 19.2. Elektronsku formu treba da pošalju na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Štampanu verziju mogu da ostave na sto u kancelariji predmetnog nastavnika.

Rezultati I I II kolokvijuma

Ana Đorđević         32,81             30

Aleksandar Popović 30,19             32,5

Kosta Kostić           28,44            33.5

Filip Gagić               32,5               23,5

Ilija Jović                 26,25             26,5

Petar Milovanović   28                   20,5

Branislav Kostić       21,44            22,5

 

Rezultati I popravnog kolokvijuma

Filip Gagić             32,5

Petar Milovanović   28

 

Rezultat pismenog dela ispita u januarskom ispitnom roku

Ivana Pešić          51 poen (maksimalni broj poena 70)

 

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Studenti koji nameravaju da izlaze na popravne kolokvijume, treba da se jave asistentu Ivanu.

Predmetni nastavnik

 

Rezultati I kolokvijuma

Ime i prezime studenta         br. poena (max 35)

Kosta Kostić                                    33,5

Aleksandar Popović                          32,5

Ana Đorđević                                   30,0 

Ilija Jović                                         26,5  

Filip Gagić                                        23,5 (može da radi popravni I kolokvijum u terminu ispita, ali da se javi asistentu 3 dana pre ispita)

Branislav Kostić                                22,5 

Petar Milovanović                              20,5

 

Predmetni nastavnik

 

 

 

Obaveštenje

Zbog zahteva studenata, 19.12. 2017. neće biti laboratorijskih vežbi. Termin nadoknade će biti naknadno istaknut.

Predmetni nastavnik

 

Rezultati I kolokvijuma

Ime i prezime studenta         br. poena (max 40)      br. poena (skaliran za max 35)

Ana Đorđević                                   37,5                               32,81

Aleksandar Popović                          34,5                               30,19

Kosta Kostić                                    32,5                               28,44

Ilija Jović                                        30,0                                26,25

Branislav Kostić                               24,5                                21,44

Petar Milovanović                             14,0                               12,25

Kolokvijum su položili studenti koji imaju broj poena veći od 15 (skala sa maksimumom 35 poena).

Predmetni nastavnik

 

 

 

 

 

Obaveštenje - laboratorijske vežbe

I laboratorijska vežba će biti 5.12. u 13:15 u lab. 52 u staroj zgradi. Potrebno je pre vežbe pročitati uputstvo za analizator snage koje se nalazi na sajtu.

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Nakon predaje domaćih radova  20.2. u 11h, upis ocena će biti u utorak u 10h. Studenti mogu indekse i zelene kartone da ostave i u ponedeljak.

Predmetni nastavnik

Obaveštenje 

Rezultati Ii kolokvijuma (maksimalni broj poena je 35) 

Nikola Krstić            34

Anđela Vidojković     32

Nataša Negojicić      32

Nemanja Jovanović  29

 

Obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita

Nina Jaftović        32    (64)

Miloš Vuksanović 28,5  (57)

Stefan Petrović    20,5 (41)

Luka Živković      19    (38)

 

Obaveštenje

 II kolokvijum i ispit će biti održani 17.2.2017. u 9h u A3.

Zbog početka drugog semestra, studenti treba da donesu domaći zadatak do 20.2.

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

U ponedeljak, 16.1.2016. u 12h studenti treba da se jave radi dogovora u vezi sa domaćim zadatkom.

Predmetni nastavnik

 

Obaveštenje

Rezultati I kolokvijuma (maksimalni broj poena je 35) 

NIkola Krstić            35

Anđela Vidojković     32

Nina Jevtović           26

Nemanja Jovanović  25

Nataša Negojicić      24

Luka Živković           8

 

 

VAŽNO OBAVEŠTENJE

U sredu, 11.1. u 14h će biti laboratorijske vežbe u Laboratoriji za električne mašine. Istog dana nakon predavanja će biti održana dva časa računskih vežbi.

 

Predmetni nastavnik

 

 Obaveštenje

 

Nastava može početi u sredu od 10h, pošto pre toga nema slobodne sale. Najpre će biti 2 časa predavanja, a potom računske vežbe, u učionici 133.

 

Predmetni nastavnik

Obaveštenje

 

Rezultati popravnog I kolokvijuma (maksimalni broj poena 35)

Milica Zlatanović        29

 

Rezultati popravnog II kolokvijuma (maksimalni broj poena 35)

Marina Vesić            32

 

Upis ocena će biti 5.2.2016. godine u 11h.

 

Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

 

U četvrtak, 29.10.2015. godine, umesto predavanja će biti držane računske vežbe.

 

Predmetni nastavnik

 

 

 

 

 

Na osnovu svih zavrsenih obaveza vezanih za ispit, predlog ocene za Milana Jovanovica je 6. Upis ocena je 18.2.2015. u 11:05 u 422c

 

Predmetni nastavnik

 

 

 

 

                                

                    

Read more: Kvalitet električne energije

Copyright © 2019 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.