Elektroenergetska postrojenja

Nastavnik: Prof. dr Lidija Korunović

 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita u decembarskom ispitnom roku biće održan u ponedeljak, 2. 12. 2019. u 13:15 u 422c.
 
Predmetni nastavnik 
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u oktobru 2 koji će se održati u utorak, 8. 10. 2019. godine u 13 h, u 422c, poziva se
 
Miroslav Ostojić        (uslovno).
 
 
Predmetni nastavnik

 

 

Obaveštenje

Usmeni deo ispita biće održan 25. 9. 2019. u 8:15 u učionici preko puta 422c.

Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku koji će se održati u sredu, 25. 9. 2019. godine u vreme koje će biti naknadno objavljeno, pozivaju se
 
Katarina Dzunic, 16449,                  77,
Zivojin Jovic, 16131,                        67,
Vladimir Ivanovic, 15123,               67.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
 
Obaveštenje
 
 
Na usmeni deo ispita u septembarskom ispitnom roku koji će se održati u sredu, 4. 9. 2019. godine u 9h u 422c, poziva se
 
Natalija Mitić  (uslovno).
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
 

Obeveštenje

N osnovu rezultata pismenog dela ispita, na kome je maksimum bio 90 poena, na usmeni se pozivaju:

Marijana Perović                  67

Nikola Geočelović                64

Nikola Stanković                  62

Miloš Bogdanović                62

Sandra Jovanović                 59

Milan Vatović                      58

Tamara Jovanović                55

Usmeni deo ispita će biti u ponedeljak, 24. 06. 2019. u 13:15 u učionici 431. Istovremeno će biti usmeni i za studente koji su pismeni deo položili preko kolokvijuma.

Predmetni nastavnik

 

Rezultati II kolokvijuma – Elektroenergetska postrojenja

Marko Skrlatović                      43

Aleksa Turudić                         40

Marko Jovanović                      39

Nenad Sokolović                      38

Jovana Mihajlović                    37

Predrag Arežina                        36

Andrija Dodić                           36

Milorad Kuč                             35

Aleksa Virijević                       33

Nenad Jovanović                      23

Stojan Denić                             22

Karolina Stanisavljević            22

Dražen Milojević                      21

Katarina Džunić                       21

Anastasija Đokić                      21

Vladimir Ivanović                    13

Miloš Bogdanović                    7

Milan Vatović                           3

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak u 14h. Kolokvijum su položili studenti koji imaju 21 poen i više.
 
Predmetni asistent
 
 
Obaveštenja vezana za posetu elektrani i II kolokvijum
 
Okupljanje studenata radi posete HE Pirot je u subotu 08.06.2019. kod teniskih terena kod tvrdjave najkasnije do 8.15 h
 
II kolokvijum će biti održan u petak, 14. 6. 2019. u 8h. Studenti treba da dođu ispred amfiteatra A1 da bi bili raspoređeni za rad kolokvijuma.
 
Predmetni asistent
 
 
VAŽNO OBAVEŠTENJE
 
II KOLOKVIJUM ĆE, ZBOG MOLBE STUDENATA BITI ODRŽAN 14.6., U VREME KOJE ĆE BITI NAKNADNO ISTAKNUTO. TO ĆE OMOGUĆITI STUDENTIMA DA AKO NE PROĐU PISMENI DEO PREKO KOLOKVIJUMA, MOGU DA RADE PISMENI, KOJI JE PO RASPOREDU 19.6.
 
Predmetni nastavnik

Лабораторијска вежба 4 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Трансформаторска станица „Ниш 2“

Понедељак, 13.05.2019.

Термин I, 11:00 – 12:30

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122

Термин II, 12:30– 14:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449

 

СПИСАК СТУДЕНАТА – Семинарски радови

Р.Бр. Име Презиме  
1 Немања Јовановић Задатак 1
2 Мирослав Остојић
3 Милош Богдановић
4 Стефан Ђорђевић
5 Дражен Милојевић
6 Никола Станковић Задатак 2
7 Предраг Арежина
8 Милан Ватовић
9 Алекса Виријевић
10 Никола Геочеловић
11 Стојан Денић Задатак 3
12 Ненад Димитријевић
13 Андрија Додић
14 Анастасија Ђокић
15 Марко Јовановић
16 Сандра Јовановић Задатак 4
17 Тамара Јовановић
18 Христина Јовановић
19 Живојин Јовић
20 Милан Kоцић
21 Милорад Куч Задатак 5
22 Марко Манасијевић
23 Јована Михајловић
24 Предраг Михајловић
25 Маријана Перовић
26 Марко Скрлатовић Задатак 6
27 Ненад Соколовић
28 Каролина Станисављевић
29 Алекса Турудић
30 Катарина Џунић

Сваки студент треба посебно да преда свој семинарски рад. За текст семинарског треба се обратити предметном асистенту.

 

 

Лабораторијска вежба 3 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Трансформаторска станица „Ниш 13 - Врежина“

Понедељак, 22.04.2019.

Термин I, 11:00 – 12:30

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122

Термин II, 12:30– 14:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449
 
 
 

Резултати I Колоквијума

Име Презиме I Koлоквијум
Марко Јовановић 45
Марко Скрлатовић 45
Стојан Денић 40
Анастасија Ђокић 40
Алекса Турудић 40
Алекса Виријевић 39
Катарина Џунић 38
Андрија Додић 31
Ненад Соколовић 31
Каролина Станисављевић 31
Милан Ватовић 23
Милорад Куч 22
Немања Јовановић 21
Милош Богдановић 21
Дражен Милојевић 21
Никола Станковић 21
Предраг Арежина 21
Јована Михајловић 21
Владимир Ивановић 18
Мирослав Остојић 17
Ненад Димитријевић 17
Сандра Јовановић 17
Тамара Јовановић 17
Маријана Перовић 17
Никола Геочеловић 15
Христина Јовановић 13
 
Kolokvijum su položili studenti koji imaju 21 poen i više.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenja
 
I kolokvijum će biti održan 15. 4. 2019. prepodne.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenja
 
I kolokvijum će biti održan 15. 4. 2019., a drugi u terminu pismenog ispita u junskom ispitnom roku, 19. 6. 2019.
 
 
Лабораторијска вежба 2 - место одржавања вежбе и термини по групама

Место: Лабораторија 8 (стара зграда)

Понедељак, 15.04.2019.

Термин I, 11:30 – 13:00

  1. Сандра Јовановић 16126
  2. Тамара Јовановић 16127
  3. Христина Јовановић 16130
  4. Живојин Јовић 16131
  5. Милан Коцић 16150
  6. Милорад Куч 16158
  7. Марко Манасијевић 16169
  8. Јована Михајловић 16233
  9. Предраг Михајловић 16234
  10. Маријана Перовић 16273
  11. Марко Скрлатовић 16329
  12. Ненад Соколовић 16333
  13. Каролина Станисављевић 16343
  14. Алекса Турудић 16431
  15. Катарина Џунић 16449
  16. Марко Николић 17528

Термин II, 13:30– 15:00

  1. Немања Јовановић 14334
  2. Мирослав Остојић 14831
  3. Милош Богдановић 15520
  4. Стефан Ђорђевић 15581
  5. Дражен Милојевић 15741
  6. Никола Станковић 15889
  7. Предраг Арежина 15998
  8. Милан Ватовић 16016
  9. Алекса Виријевић 16028
  10. Никола Геочеловић 16036
  11. Стојан Денић 16048
  12. Ненад Димитријевић 16052
  13. Андрија Додић 16061
  14. Анастасија Ђокић 16064
  15. Марко Јовановић 16122
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Na usmeni deo ispita, koji će se održati u sredu, 3.4. u 13h u 422c pozivaju se:

     1. Vidojković Nikola         60

     2. Mančić Đorđe               55

     3. Nikolić Marko                50
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
U sredu, 20. 2., će se zameniti termini predavanja i vežbi, od 9:15 će početi predavanja, a od 11:15 vežbe.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
U januarskom ispitnom roku niko nije položio pismeni deo ispita.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
Na usmeni deo ispita u oktobru II, koji će se održati 9. 10. 2018. godine u 12h u 422c, pozivaju se:
 
 
     1. Mitić Natalija               75,

     2. Petrović Katarina         70,

     3.Miloševič Aleksandra     70.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Pismeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku položili su:
 
     1.Živković Milan              60

     2. Petrović Katarina         52

     3. Košanin Miloš              50 
 
Usmeni deo ispita biće održan u ponedeljak, 24.9.2018. u 14h u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
Pismeni deo ispita iz Postrojenja položili su:
1. Popović Aleksandar         100
2. Pešić Ivana                          60
Usmeni deo ispita biće održanu utorak, 11.9.2018. u 11h u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita biće održan, 4.7.2018. u 10:30. Studenti treba da dođu ispred 422c. Istovremeno će biti održan usmeni i za studente koji su položili pismeni deo i ispita, i za studente koji su pismeni deo ispita položili preko kolokvijuma.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje - Rezultati pismenog dela ispita u junskom ispitnom roku
 
1. Rajković Radiša            90

2. Gagić Filip                     90

3. Zečević Krstina              80

4. Đorđević Ana                 70

5. Popović Aleksandar        50

6. Veljković Đorđe              50
 
 
Usmeni deo ispita biće održan, 4.7.2018. u vreme koje će biti naknadno istaknuto. istog dana biće održan i usmeni ispita za studente koji su pismeni deo ispita položili preko kolokvijuma.
 
Predmetni nastavnik

Rezultati I i II kolokvijuma

R.br. Ime Prezime I kol. II kol.
1 Ana Đorđević 15 2
2 Filip Gagić 12 5
3 Tadija Jevtić 12 10
4 Dušan Jovanović 14 10
5 Ilija Jović 20 15
6 Miloš Košanin / /
7 Branislav Kostić 20 7
8 Kosta Kostić 19 17
9 Aleksandra Milošević / /
10 Petar Milovanović 18 12
11 Natalija Mitić 3 /
12 Jovana Mladenović / /
13 Ivana Pešić 18 7
14 Katarina Petrović 2 /
15 Aleksandar Popović 19 11
16 Radiša Rajković 2 /
17 Vukan Spasić 9 10
18 Krstina Zečević 10 6
19 Milan Živković 6 /
 
 
Pored studenata koji na svakom kolokvijumu imaju 9 i više poena, zbog velikog broja poena na I kolokvijumu, pismenog dela ispita se oslobađaju i Branislav Kostić i Ivana Pešić.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Dana, 23.5.2018. najpre će biti održana predavanja, od 9:15 do 11h, a potom računske vežbe, od 11:15 do 13h.
 
Predmetni nastavnik
Obaveštenje
 
Do srede, 9.5. studenti treba da se medjusobno usaglase oko termina II kolokvijuma, i da odluku saopšte na računskim vežbama i predavanjima 9.5. Kolokvijum ne može da bude pre početka ispitnog roka.
 
Predmetni nastavnik

Rezultati I kolokvijuma iz Elektroenergetskih postrojenja

R.br. Ime Prezime I kol.
1 Ana Đorđević 15
2 Filip Gagić 12
3 Tadija Jevtić 12
4 Dušan Jovanović 14
5 Ilija Jović 20
6 Miloš Košanin /
7 Branislav Kostić 20
8 Kosta Kostić 19
9 Aleksandra Milošević /
10 Petar Milovanović 18
11 Natalija Mitić 3
12 Jovana Mladenović /
13 Ivana Pešić 18
14 Katarina Petrović 2
15 Aleksandar Popović 19
16 Radiša Rajković 2
17 Vukan Spasić 9
18 Krstina Zečević 10
19 Milan Živković 6
 

 

 

Obaveštenje

Student koji je polagao pismeni deo ispita u aprilskom ispitnom roku, nije položio ovaj ispit.

Predmetni nastavnik

 

 
 
Rezultati pismenog dela ispita iz Elektroenergetskih postrojenja u 
oktobarskom roku
 
1. Radosavljević Nebojša                    98

2. Džopalić Andreja                            90

3. Panić Miloš                                     75

4. Jovanović Dušan                             65

5. Stanisavljević Namanja                    55
 
Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 28.9.2017. u 9h u 431.
 
Predmetni nastavnik
 
 
Rezultati pismenog dela ispita iz Elektroenergetskih postrojenja u 
septembarskom roku

1. Jevtović Nina                   98
 
2. Stojanović Milica              98

3. Đorđrvić Ivana                 90

4. Kitanović Verica                90

5. Penčić Ivana                     55

6. Nikolić Jovan                     54

7. Kostić Miloš                       50

8. Stojiljković Miodrag            50
 
 
Usmeni deo ispita biće održan u četvrtak, 14.9.2017. Studenti koji nisu preko kolokvijuma položili pitanja, imaju usmeni u 9h u 431. Oni koji su položili pitanja na kolokvijuma polažu u 422c.
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
Obaveštenje - Redosled ispitivanja u junskom roku, 29.6.2017.
 
14h u 431 teorijski deo pišu:
Dejan Anđelković
Nina Jeftović
Stefan Manasijević
Tamara Mitić
David Nikolić
Miodrag Petrović
Dalibor Šošić
Đorđe Tasić
Miloš Trajković
Stefan Živanović
Luka Živković
 
Od 14h do 14:30 u 433 razgovor sa nastavnikom imaju:
Nataša Negojicić
Selena Stefanoski
Saša Petrović
Stefan Petrović
Miloš Vuksanović
Hristina Lojić
Nikola Lukić
 
Od 14:30 do 15:15 u 433 razgovor sa nastavnikom imaju:
Anđela Vidojković
Bojan Trojanović
Boban Kostić
Milutin Stojković
Miroslav Mladenov
Milan Jovanović (15147)
Nikola Krstić
Danilo Petrović
Miljana Perunović
Milan Jovanović (15148)
 
 
 
 
Obaveštenje
 
U junskom roku pismeni deo ispita je položila Tamara Mitić (90 poena). Usmeni deo ispita će biti održan počev od 14h u 422c, a studenti će biti raspodeljeni u grupe koje će biti objavljene u toku sutrasnjeg dana.
 
 
Predmetni nastavnik
 
 
Obaveštenje
 
Usmeni deo ispita u junskom roku će biti održan u četvrtak, 29.6. u terminu koji će biti naknadno istaknut.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje
 
Studenti koji su položili zadatke preko kolokvijuma oslobođeni su pismenog dela ispita.
 
Predmetni nastavnik
 
Rezultati II kolokvijuma - zadaci i teorija
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса

II Kolok.

zadaci

II Kolok.

teorija

1 Дејан Анђелковић 15027 17 -
2 Андреја Џопалић 15078    
3 Ивана Ђорђевић 15090 6  
4 Миша Ђукић 15099    
5 Владимир Ивановић 15123    
6 Нина Јевтовић 15135 17  
7 Милан Јовановић 15147 14 23
8 Милан Јовановић 15148 20 24
9 Верица Китановић 15163 6 12
10 Бобан Костић 15170 14 24
11 Никола Крстић 15181 13 23,5
12 Христина Лојић 15192 16 24
13 Никола Лукић 15194 13 17,5
14 Стефан Манасијевић 15200 11  
15 Тамара Митић 15253 8 24
16 Мирослав Младенов 15256 20 21,5
17 Наташа Негојицић 15270 5 12
18 Давид Николић 15275 18 20
19 Јован Николић 15281 7 22
20 Ивана Пенчић 15296 6 19
21 Миљана Перуновић 15299 20 25
22 Данило Петровић 15310 20 16
23 Миодраг Петровић 15313 13  
24 Стефан Петровић 15316 8 19
25 Тамара Поповић 15321 18 21
26 Милица Радосављевић 15330 18 24,5
27 Небојша Радосављевић 15331 8 24
28 Саша Савић 15356 10  
29 Селена Стефаноски 15388 8 23
30 Милица Стојановић 15408 11  
31 Милутин Стојковић 15423 17 25
32 Далибор Шошић 15432 11 22
33 Ђорђе Тасић 15436 12  
34 Милош Трајковић 15451 12  
35 Бојан Тројановић 15455 17 21
36 Анђела Видојковић 15468 13 24
37 Милош Вуксановић 15479 13 21
38 Милица Здравковић 15483 20 25
39 Стефан Живановић 15490 10  
40 Лука Живковић 15493 12  
41 Миодраг Стојиљковић 15022    
42 Милош Костић 14344 7 10
43 Жарко Томић   15 22
 
Smatra se da su zadatke položili oni studenti koji za zadatke ni na jednom kolokvijumu nemaju manje od 8 poena, s tim da u zbiru na I i II kolokvijumu za zadatke imaju makar 20 poena.
 
Studentima koji nisu položili zadatke, ne računa se teorija. Teorijski deo su položili studenti koji imaju više od 12,5 poena na svakom od kolokvijuma, i treba kratko da odgovaraju nakon pismenog dela ispita, u terminu koji će biti naknadno istaknut.
 
Studenti koji nisu položili teorijski deo imaće dužu proveru znanja nakon pismenog dela ispita. Termin će biti naknadno istaknut.
 
Predmetni nastavnik
 
Rezultati II kolokvijuma - zadaci
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса

II Kolok.

zadaci

1 Дејан Анђелковић 15027 17
2 Андреја Џопалић 15078  
3 Ивана Ђорђевић 15090 6
4 Миша Ђукић 15099  
5 Владимир Ивановић 15123  
6 Нина Јевтовић 15135 17
7 Милан Јовановић 15147 14
8 Милан Јовановић 15148 20
9 Верица Китановић 15163 6
10 Бобан Костић 15170 14
11 Никола Крстић 15181 13
12 Христина Лојић 15192 16
13 Никола Лукић 15194 13
14 Стефан Манасијевић 15200 11
15 Тамара Митић 15253 8
16 Мирослав Младенов 15256 20
17 Наташа Негојицић 15270 5
18 Давид Николић 15275 18
19 Јован Николић 15281 7
20 Ивана Пенчић 15296 6
21 Миљана Перуновић 15299 20
22 Данило Петровић 15310 20
23 Миодраг Петровић 15313 13
24 Стефан Петровић 15316 8
25 Тамара Поповић 15321 18
26 Милица Радосављевић 15330 18
27 Небојша Радосављевић 15331 8
28 Саша Савић 15356 10
29 Селена Стефаноски 15388 8
30 Милица Стојановић 15408 11
31 Милутин Стојковић 15423 17
32 Далибор Шошић 15432 11
33 Ђорђе Тасић 15436 12
34 Милош Трајковић 15451 12
35 Бојан Тројановић 15455 17
36 Анђела Видојковић 15468 13
37 Милош Вуксановић 15479 13
38 Милица Здравковић 15483 20
39 Стефан Живановић 15490 10
40 Лука Живковић 15493 12
41 Миодраг Стојиљковић 15022  
42 Милош Костић 14344 7
43 Жарко Томић   15
 
 
Obaveštenje
 
Zbog molbi studenata, II kolokvijum će biti održan u sredu, 7.6.2017. u 14h.
 
Predmetni nastavnik
 
Obaveštenje - Rezultati I kolokvijuma (zadaci i teorija)
 
Р.бр. Име Презиме Број индекса Lab.v. Sem.

I Kolok.

zadaci

I Kolok.

teorija

II Kolok Ukupno
1 Дејан Анђелковић 15027 1,2,3   12 16    
2 Андреја Џопалић 15078 1,2,3   4 13    
3 Ивана Ђорђевић 15090 1,2,3   12 8    
4 Миша Ђукић 15099 1,2,3   -      
5 Владимир Ивановић 15123 1,2,3   4      
6 Нина Јевтовић 15135 1,2,3   12 23    
7 Милан Јовановић 15147 1,2,3   18 21    
8 Милан Јовановић 15148 1,2,3   18 23    
9 Верица Китановић 15163 1,2,3   10 22    
10 Бобан Костић 15170 1,2,3   17 25    
11 Никола Крстић 15181 1,2,3   20 23,5    
12 Христина Лојић 15192 1,2,3   12 25    
13 Никола Лукић 15194 1,2   15 18    
14 Стефан Манасијевић 15200 2,3   20      
15 Тамара Митић 15253 1,2,3   19 24    
16 Мирослав Младенов 15256 1,2,3   12 23,5    
17 Наташа Негојицић 15270 1,2,3   17 23,5    
18 Давид Николић 15275 1,2,3   14      
19 Јован Николић 15281 1,2,3   15      
20 Ивана Пенчић 15296 1,2,3   17      
21 Миљана Перуновић 15299     16 23,5    
22 Данило Петровић 15310     16 23    
23 Миодраг Петровић 15313     15      
24 Стефан Петровић 15316     17 22    
25 Тамара Поповић 15321     10 20,5    
26 Милица Радосављевић 15330     20      
27 Небојша Радосављевић 15331     10 17    
28 Саша Савић 15356     14 1    
29 Селена Стефаноски 15388     15 22    
30 Милица Стојановић 15408     14 3    
31 Милутин Стојковић 15423     15 25    
32 Далибор Шошић 15432     12 -    
33 Ђорђе Тасић 15436     9      
34 Милош Трајковић 15451     10      
35 Бојан Тројановић 15455     13 21    
36 Анђела Видојковић 15468     16 24,5    
37 Милош Вуксановић 15479     14 24    
38 Милица Здравковић 15483     17 24    
39 Стефан Живановић 15490     20      
40 Лука Живковић 15493     8      
41 Миодраг Стојиљковић 15022 2,   1      
42 Милош Костић 14344     10      
43 Жарко Томић       12 24    
Smatra se da su zatake za I kolokvijum položili oni koji imaju 8 i vise poena, s tim da sa poenima za zadatke na II kolokvijumu imaju zbir poena makar 20.
 
Studentima koji nisu položili zadatke, ne računa se teorija. Teorijski deo su položili studenti koji imaju više od 12,5 poena.
 
Predmetni nastavnik
 
 
 
 
Obaveštenje
 
I laboratorijska vežba će se održati 6.3.
I grupa:od 10:15 do 11:00, I podgrupa
            od 11:00 do 11:45, II podgrupa
II grupa: od 12-13h, brojevi indeksa 15299-15408
              od 13-14h, brojevi indeksa 15423-15493
 
Predmetni nastavnik
 

 

 
 

 

 

Copyright © 2019 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.