Резултати испита из ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКЕ (22.08.2022)

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA (03.10.2022)

U ispitnom roku Oktobar 2 ispit je položio:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Slaviša Marinković 14733 95
 


Radovi se mogu pogledati u četvrtak
 06.10.2022. godine u 11:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u petak 07.10. 2022. godine u 14:30h u prostoriji 231-a.

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA (12.09.2022)

U ispitnom roku Oktobar ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Slaviša Marinković 14733 65
Lazar Šošić 16451 100
Ivan Bonev 17023 70


Radovi se mogu pogledati u četvrtak
 15.09.2022. godine u 11:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u četvrtak 22.09. 2022. godine u 09:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

 

 

 

Резултати испита из ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКЕ (22.08.2022)

На други део испита позивају се:

1. 17023  Иван Бонев-50 поена

2. 18439  Петар Стошић-100 поена

Радови се могу погледати у четвртак 25.08.2022године у 12:30h у просторији 231-аДруги део испита ће се одржати у петак 2.09.2021године у 10:00h у просторији 231-а.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

U ispitnom roku Jun 2 ispit je položio:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Filip Stojanović 18427 70
 
Radovi se mogu pogledati u četvrtak 07.07.2022. godine u 12:30h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u utorak 12.07. 2022. godine u 10:00h u prostoriji 423.

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

junskom ispitnom roku ispit je položio:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Lazar Šošić 16451 70
 
Radovi se mogu pogledati u četvrtak 16.06.2022. godine u 12:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u ponedeljak 27.06. 2022. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

 

 

УниверзитетуНишу

Електронскифакултет

Катедра за теоријску електротехнику

 

Резултати II колоквијума изпредмета Електромагнетика

          (06.06.2022.)

 

Бр.

индекса

Име Презиме Задаци Теорија Оцена
1 18097 Алекса Васић 100 90 10
2 18123 Александар Гоцић 100 85 10
3 18232 Јован Љубић 75 50 9
4 18243 Никола Марковић 100 82 10
5 18265 Марко Миловановић 100 87 9
6 18344 Михаило Поповић 75 50 6
7 18428 Владана Стојилковић 100 100 10
8 18460 Стефан Трифуновић 100 95 10
9 18542 Невена Јовић 100 100 10

 

Преглед радова и улагање евентуалних примедби заказују се за уторак, 07.06.2022. у 13:30 сати у канцеларији 231-а.

Упис оцена се заказује за четвртак, 16.06.2022. у термину испита у канцеларији

423 код предметног наставника(доц. др Мирјана Перић).

Предметнинаставници

 

 

 

 

 

 

Резултати I колоквијума из предмета Електромагнетика

(07.05.2022.)

 

  Бр. индекса Име Презиме Задаци Теорија
1 18097 Алекса Васић 100 70
2 18123 Александар Гоцић 100 100
3 18232 Јован Љубић 98 100
4 18243 Никола Марковић 100 100
5 18265 Марко Миловановић 95 65
6 18344 Михаило Поповић 53 53
7 18427 Филип Стојановић 0 23
8 18428 Владана Стојилковић 100 100
9 18460 Стефан Трифуновић 100 80
10 18542 Невена Јовић 100 100

Преглед радова и улагање евентуалних примедби заказују се за среду, 11.05.2022. у 14 сати у канцеларији 423.

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

januarskom ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Marija Đokić 17083 80
Stefan Mladenović 17298 95
Viktor Radimirović 17895 75
Stevan Stojanović 17985 75

Radovi se mogu pogledati u petak 04.02.2022. godine u 12:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u petak 11.02. 2022. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

U decembarskom ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Slaviša Marinković 14733 80
Marija Đokić 17083 50

Radovi se mogu pogledati u petak 03.12.2021. godine u 12:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u ponedeljak 06.12. 2021. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

Oktobar 2 ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Slaviša Marinković 14733 75
Marija Đokić 17083 75
Stefan Mladenović 17298 75


Radovi se mogu pogledati u ponedeljak
 25.10.2021. godine u 11:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u četvrtak 28.10. 2021. godine u 13:00h u prostoriji 231-a.

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

jun 2 ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Slaviša Marinković 14733 75
Nikola Geočelović 16063 50
Mihailo Stoiljković 17971 90


Radovi se mogu pogledati u petak
 08.10.2021. godine u 12:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u četvrtak 14.10. 2021. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.


 
 
 
 
Novi termin za usmeni deo ispita iz Elektromagnetike
 
Poštovani studenti, usmeni deo ispita iz Elektromagnetike (oktobarski ispitni rok) biće održan u petak 24. 09. 2021. sa početkom početkom u 12:00h u prostoriji 231-a.
 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

oktobarskom ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Dušan Jovanović 12914 50
Vladimir Ivanović 15123 50
Milan Vatović 16016 50
Nataša Stanković 17428 75
Tara Veselinović 17574 50
Marko Reljić 17908 50

Na drugi deo ispita se uslovno pozivaju sledeći studenti: 

Ime i prezime Br. Indeksa
Aleksandar Marković 16686
Marko Banković 18066

Radovi se mogu pogledati u utorak 14.09.2021. godine u 13:00h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u petak 24.09. 2021. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

U septembarskom ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

Ime i prezime Br. Indeksa Br. Poena
Dušan Jovanović 12914 75
Milan Vatović 16016 75
Aleksandar Grujić 17056 75
Nataša Stanković 17428 75
Jelena Cekić 17518 75
Pavle Božinović 17564 50

 

Radovi se mogu pogledati u utorak 24.08.2021. godine u 12:30h u prostoriji 231-a.

Drugi deo ispita će se održati u petak 27.08. 2021. godine u 15:00h u prostoriji 431.

 

 

 

 

Rezultati ispita iz predmeta

ELEKTROMAGNETIKA

U junskom ispitnom roku ispit su položili sledeći studenti:

 

 

Ime i prezime

Br. indeksa

Br. poena

Dušan Jovanović

12914

75

Nenad Sokolović

16333

50

Stefan Milosavljević

17258

100

Tara Veselinović

17574

55

Petar Đorđević

17615

100

Nemanja Jevtić

17668

50

Darko Caranović

18030

65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radovi se mogu pogledati u ponedeljak 28.06.2021. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

Drugi deo ispita će se održati u utorak 06.07. 2021. godine u 10:00h u prostoriji 231-a.

 

 

 

 

Резултати II колоквијума из предмета Електромагнетика

(15.06.2021.)

  Бр. индекса Име Презиме Задаци Теорија
1 17645 Јована Илић 100 97
2 17695 Бранка Кнежевић 50 72
3 17792 Наташа Милошевић 100 100
4 17837 Наталија Несторовић 95 80
5 17880 Јован Петронијевић 90 95
6 17908 Марко Рељић 0 65
7 17977 Душан Стојановић 90 65

 

Преглед радова и улагање евентуалних примедби заказују се за среду, 16.06.2021. у 10 сати у канцеларији 231а.

 

Предлог оцена из Електромагнетике
на основу резултата полагања
I и II колоквијума

 

  Бр. индекса Име Презиме I колоквијум II колоквијум Поени Предлог оцене
Задаци Теорија Задаци Теорија
1 17645 Јована Илић 100 100 100 97 99.25 10 (десет)
2 17695 Бранка Кнежевић 50 90 50 72 65.5 7 (седам)
3 17792 Наташа Милошевић 100 100 100 100 100 10 (десет)
4 17837 Наталија Несторовић 100 50 95 80 81.25 9 (девет)
5 17880 Јован Петронијевић 100 100 90 95 96.25 10 (десет)
6 17977 Душан Стојановић 100 70 90 65 81.25 9 (девет)

 

Упис оцена је у четвртак, 24. јуна 2021. године, у 10 сати у канцеларији 423.

 

 

 

 

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у мајском испитном року

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
13010 Милош Панић 75
16333 Ненад Соколовић 75

Радови се могу погледати у среду 02.06.2021. године у 12:30h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у петак 04.06 .2021. године у 09:30h у просторији 423

 

 

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у априлском испитном року

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
16329 Марко Скрлатовић 95
16451 Лазар Шошић 70
16532 Милица Денић 100
18543 Стефан Митровић 50

Радови се могу погледати у четвртак 29.04.2021. године у 12:30h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у петак 07.05 .2021. године у 11:00h у просторији 231-а

 

 

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у јануарском испитном року

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
15774 Ненад Нешић 95
17215 Милош Манојловић 70

Радови се могу погледати у четвртак 11.02.2021године у 12:30h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у среду 17.02.2021године у 10:00h у просторији 231-а

 

 

 

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у децембарском испитном року

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
12868 Стеван Цветковић 50
17215 Милош Манојловић 65

Радови се могу погледати у уторак 19.01.2021године у 12:30h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у петак 22.01.2021године у10:00h у просторији 231-а

 

 

 

Резултати испита из предмета ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

(модул Електроенергетика, „октобар 2“ 2020. године)

 

Испит из предмета Електромагнетика који је одржан 17.10.2020. године није положио ниједан студент.

Радови се могу погледати у среду, 21.10.2020. у 12.30 сати у просторији 231-а.

Усмени део за студенте који су задатке положили у неком од претходних рокова биће одржан у четвртак, 22. октобра са почетком у 10 сати у просторији 231-а.

Предметни наставници

 

Резултати испита из предмета ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

(модул Електроенергетика, „јун 2“ 2020. године)

Први део испита положио је

Бр. индекса                    Име и презиме     Бр. поена

16451                                Бранко Шошић        75

Радови се могу погледати у ЧЕТВРТАК 8.10.2020. у 12.30 сати у просторији 429цДруги део испита одржаће се у ПОНЕДЕЉАК 12.10.2020године у  10:00h у просторији 429ц.

Предметни наставници

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у октобарском испитном року 2020. године

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
14620 Андреја Цветковић 70
17056 Александар Грујић 50

Радови се могу погледати у среду 16.09.2020. године у 12:00h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у понедељак 21.09.2020. године у10:00h у просторији 231-а.

 

 

Резултати испита из предмета

ЕЛЕКТРОMAГНЕТИКА

у септембарском испитном року 2020. године

Испит су положили следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
14262 Стефан Царановић 100
15451 Милош Трајковић 75
16234 Предраг Михајловић 100
16756 Жељко Михајловић 100
16767 Никола Младеновић 70
17050 Никола Гавриловић 100
17377 Милан Ралевић 100
17474 Стефан Столић 50
17491 Јана Тјупа 100
17516 Милан Цветковић 50
17528 Марко Николић 60

Радови се могу погледати у четвртак 27.08.2020. године у12:00h у просторији 231-а.

Други део испита ће се одржати у понедељак 07.09.2020. године у 10:00h у просторији 231-а.

Предметни наставници

 

 

 

Materijal za X nedelju nastave iz Elektromagnetike

 Poštovane koleginice i kolege,

 
Uploadovan je materijal za  za X nedelju nastave iz Elektromagnetike (modul: Elektroenergetika). 
Časovi predavanja biće održani u utorak, 21. aprila, sa početkom u 8.30 na platformi Microsoft teams u okviru kanala druge godine Elektromagnetika. Materijal ćete moći da nađete i na platformi za učenje na daljinu Moodle.
Čuvajte se.

Predmetni nastavnici

Poštovane koleginice i kolege,

 

u prilogu se nalazi materijal za VIII nedelju nastave iz Elektromagnetike (modul Elektroenergetika). Ove i prethodne nedelje odrađeno je ukupno 12 zadataka koji se oslanjaju na do sada izloženu teoriju. Časovi će biti realizovani u okviru Microsoft team platforme, o čemu ćete biti obavešteni.

 

Čuvajte se

PREDMETNI NASTAVNICI

 

Поштоване колеге,

У складу са актуелним ванредним стањем и одлукама надлежних о реализацији наставе на нашем факултету, обавештавам вас да од понедељка крећемо са наставом на даљину из предмета Електромагнетика.

Наставници и сарадници на предмету су вам на располагању, како у редовним терминима предавања и рачунских вежби, тако и у терминима консултација, и то:

  • проф. др Ненад Цветковић, уторак 10-13 и петак 11-13,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • др Мирјана Перић, понедељак 12-14, уторак 8-11 и петак 13-15,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
  • дипл.-инж. Дејан Јовановић, уторак 11-13 и среда 13-15,  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Како ћемо реализовати наставу?
Сваке недеље ћете унапред добијати материјал са предавања и детаљно решене задатке који су планирани да се обраде. На вама је да их погледате, проучите и обратите се за појашњења, уколико за тим има потребе.  

Приступ материјалу

  • Интернет страница Катедре за енергетику http://energetika.elfak.ni.ac.rs/index.php/studije/treca-godina/elektromagnetika
  • Платформа за учење на даљину Moodle. Требало би да вам је приступ Moodle-у познат, јер сте већ били у обавези да га користите у оквиру предмета Лабораторијски практикум - Основи електротехнике. 

Ипак, да вас подсетимо:

  • Платформа за учење на даљину се налази на страници http://moodle.elfak.ni.ac.rs 
  • Студент бира из категорије курсева TEORIJSKA ELEKTROTEHNIKA, а потом Elektromagnetika.
  • Затим се логујете са својом “elfak“ адресом тако што идете на ОpenID Connect.
  • Након логовања, да бисте приступили курсу, унесите приступну лозинку курса, само први пут. 
  • Лозинкa за приступ овом курсу je EM2020.

На Moodle-у се тренутно налазе:
  • Опште информације о предмету
  • Материјал за наредну недељу предавања.

Што се тиче наредне недеље, планирано је следеће:

Предавања: 

  • Једначина континуитета 
  • Гранични услови
  • Закони преламања линија поља
  • Полупроводне средине
Рачунске вежбе:
  • Не радимо задатке следеће недеље

Овакав начин рада је новина за све нас, тако да вас молимо за сарадњу, а ми смо ту за сва питања и разјашњења. 

 Чувајте се.

М. Перић, Н. Цветковић, Д. Јовановић

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (25.06.2020.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
17038 Војин Вешковић 85
17095 Наталија Ђорђевић 60
17242 Алекса Милетић 100
17294 Јована Младеновић 100
17444 Никола Стефаноски 100
17467 Анђела Стојиљковић 100

Условно се позивају следећи студенти:

Бр. индекса Име и презиме Бр. поена
17491 Јана Тјупа 45

 

Усмени део испита биће одржан у ЧЕТВРТАК 09.07.2020. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.

Преглед радова се заказује за  ПОНЕДЕЉАК 29.06.2020. године од 12:30 у кабинету 231-а.

 

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У АПРИЛСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (03.06.2020.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр. инд.
1. Душан Цветковић 13917

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК 08.06.2020. године у 10:00 сати у кабинету 231-a.

Преглед радова се заказује за  ПЕТАК 05.06.2020. године од 10:00 у кабинету 231-а.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У ЈАНУАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (04.02.2020.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр. инд.
1. Душан Цветковић 13917
2. Милош Трајковић 15451

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК 10.02.2020. године у 10:00 сати у кабинету 429-ц.

Преглед радова се заказује за  СРЕДУ 05.02.2020. године од 13:00 у кабинету 231-а.


     

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У ОКТОБАР 2 ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (02.10.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:
        

  Име и презиме Бр. инд.
1. Марко Петровић 14100
2. Владимир Милутиновић 16734
3. Лазар Симић 16860

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. инд.
1. Александра Бранкован 14258
2. Дарко Петровић 15816
 

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК 07.10.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.

Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 03.10.2019. године од 13:00 у кабинету 231-а.

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ
У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (09.09.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Марко Милошевић 16214
3. Милица Денић 16532
4. Александар Стојанов 16986

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Дарко Петровић 15816
2. Владимир Милутиновић 16734

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК16.09.2019. године у 10:00 сати у кабинету 431.

Преглед радова се заказује за УТОРАК10.09.2019. године од 12:30-14:00 у кабинету 423.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (19.08.2019.)

На усмени део испита, позива се следећи студен:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Лука Стевић 16373

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Александра Бранкован 14258
3. Марко Милошевић 16214
 
Усмени део испита биће одржан у ПЕТАК 30.08.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 22.08.2019. године у 13:00 сати у кабинету 231-а.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (05.06.2019.)

На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр.инд
1. Стефан Матић 15715
2. Миона Гроздановић 16524
3. Јована Николић 16784

Условно се позива студент:

  Име и презиме Бр.инд
1. Марко Петровић 14100
 
Усмени део испита биће одржан у ЧЕТВРТАК 11.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ПОНЕДЕЉАК 08.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.
 
 
 

РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (05.06.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
1. Антонио Додић 16062 95 98
2. Марија Андрејевић 16467 50 50
3. Алекса Богдановић 16483 95 100
4. Теодора Денић 16534 100 100
5. Младен Јевтовић 16622 75 100
6. Теодора Крстић 16666 100 100
7. Јања Маринковић 16680 65 100
8. Ђорђе Николић 16782 100 100
9. Марко Окичић 16794 75 100
10. Жарко Петровић 16816 35 100
11. Урош Савић 16854 60 100
12. Јована Станковић 16887 100 100

 

ПРЕДЛОГ ОЦЕНА НА ОСНОВУ РЕЗУЛТАТА ОСТВАРЕНИХ НА КОЛОКВИЈУМИМА

 

      Оцена
  Име и презиме Бр. инд.
1. Антонио Додић 16062 9
2. Марија Андрејевић 16467 6
3. Алекса Богдановић 16483 10
4. Теодора Денић 16534 10
5. Младен Јевтовић 16622 9
6. Теодора Крстић 16666 10
7. Јања Маринковић 16680 8
8. Ђорђе Николић 16782 10
9. Марко Окичић 16794 10
10. Жарко Петровић 16816 6
11. Урош Савић 16854 9
12. Јована Станковић 16887 10

Радови се могу погледати у УТОРАК 11.06.2019.  од 12 до 14 сати у кабинету 423. Упис оцена биће обављен на дан одржавања испита у јунском испитном року (5.07.2019.) од 10 до 12 сати у кабинету 423.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

OBAVEŠTENJE O II KOLOKVIJUMU IZ ELEKTROMAGNETIKE (5.06.2019.)

II kolokvijum iz Elektromagnetike (EEN) održaće se u sredu, 5. juna 2019. godine sa početkom u 14 sati u učionici 525.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

 

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (24.04.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
 1. Милош Панић 13010 0 0
 2. Александра Бранкован 14258 65 0
 3. Стефан Матић 15715 59 20
 4. Антонио Додић 16062 85 60
 5. Марко Милошевић 16214 31 50
 6. Јована Стојановић 16394 45 50
 7. Марија Андрејевић 16467 69 50
 8. Алекса Богдановић 16483 100 70
 9. Теодора Денић 16534 100 100
 10. Младен Јевтовић 16622 100 50
 11. Теодора Крстић 16666 100 70
 12. Јања Маринковић 16680 64 70
 13. Владимир Милутиновић 16734 55 0
 14. Ђорђе Николић 16782 100 100
 15. Марко Окичић 16794 100 100
 16. Жарко Петровић 16816 70 60
 17. Урош Савић 16854 100 65
 18. Јована Станковић 16887 100 100


Радови се могу погледати у уторак 07.05.2019. у 12.00 сати и у среду 08.05.2019. од 13.00 сати у просторији 231а (после петог часа).

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРВОМ КОЛОКВИЈУМУ ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ

Први колоквијум из Електромагнетике одржаће се у среду, 24.04.2019. године у 14.00 сати у амфитеатру А4. Студенти који су предавања похађали ранијих година и желе да полажу колоквијум, треба да се до петка 19.04.2019. године пријаве на мејл предметном асистенту  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

 

 

 

 



Ime i prezime

Br. indeksa

Br. poena

Dušan Jovanović

12914

75

Nenad Sokolović

16333

50

Stefan Milosavljević

17258

100

Tara Veselinović

17574

55

Petar Đorđević

17615

100

Nemanja Jevtić

17668

50

Darko Caranović

18030

65

Copyright © 2022 Katedra za energetiku | Power Engineering Department. All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.