РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (09.09.2019.

Last Updated on Thursday, 03 October 2019 08:48
Written by Nenad Cvetkovic
Hits: 23879

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ 
У ОКТОБАР 2 ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (02.109.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:
        

  Име и презиме Бр. инд.
1. Марко Петровић 14100
2. Владимир Милутиновић 16734
3. Лазар Симић 16860

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. инд.
1. Александра Бранкован 14258
2. Дарко Петровић 15816
 

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК 07.10.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.

Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 03.10.2019. године од 13:00 у кабинету 231-а.

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ
У ОКТОБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (09.09.2019.)


На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Марко Милошевић 16214
3. Милица Денић 16532
4. Александар Стојанов 16986

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Дарко Петровић 15816
2. Владимир Милутиновић 16734

Усмени део испита биће одржан у ПОНЕДЕЉАК16.09.2019. године у 10:00 сати у кабинету 431.

Преглед радова се заказује за УТОРАК10.09.2019. године од 12:30-14:00 у кабинету 423.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У СЕПТЕМБАРСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (19.08.2019.)

На усмени део испита, позива се следећи студен:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Лука Стевић 16373

Условно се позивају следећи студенти:

  Име и презиме Бр. индекса
1. Марко Петровић 14100
2. Александра Бранкован 14258
3. Марко Милошевић 16214
 
Усмени део испита биће одржан у ПЕТАК 30.08.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ЧЕТВРТАК 22.08.2019. године у 13:00 сати у кабинету 231-а.

 

 

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ У ЈУНСКОМ ИСПИТНОМ РОКУ ОДРЖАНОГ (05.06.2019.)

На усмени део испита, позивају се следећи студенти:

  Име и презиме Бр.инд
1. Стефан Матић 15715
2. Миона Гроздановић 16524
3. Јована Николић 16784

Условно се позива студент:

  Име и презиме Бр.инд
1. Марко Петровић 14100
 
Усмени део испита биће одржан у ЧЕТВРТАК 11.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 429.
Преглед радова се заказује за ПОНЕДЕЉАК 08.07.2019. године у 10:00 сати у кабинету 231-а.
 
 
 

РЕЗУЛТАТИ ДРУГОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (05.06.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
1. Антонио Додић 16062 95 98
2. Марија Андрејевић 16467 50 50
3. Алекса Богдановић 16483 95 100
4. Теодора Денић 16534 100 100
5. Младен Јевтовић 16622 75 100
6. Теодора Крстић 16666 100 100
7. Јања Маринковић 16680 65 100
8. Ђорђе Николић 16782 100 100
9. Марко Окичић 16794 75 100
10. Жарко Петровић 16816 35 100
11. Урош Савић 16854 60 100
12. Јована Станковић 16887 100 100

 

ПРЕДЛОГ ОЦЕНА НА ОСНОВУ РЕЗУЛТАТА ОСТВАРЕНИХ НА КОЛОКВИЈУМИМА

 

      Оцена
  Име и презиме Бр. инд.
1. Антонио Додић 16062 9
2. Марија Андрејевић 16467 6
3. Алекса Богдановић 16483 10
4. Теодора Денић 16534 10
5. Младен Јевтовић 16622 9
6. Теодора Крстић 16666 10
7. Јања Маринковић 16680 8
8. Ђорђе Николић 16782 10
9. Марко Окичић 16794 10
10. Жарко Петровић 16816 6
11. Урош Савић 16854 9
12. Јована Станковић 16887 10

Радови се могу погледати у УТОРАК 11.06.2019.  од 12 до 14 сати у кабинету 423. Упис оцена биће обављен на дан одржавања испита у јунском испитном року (5.07.2019.) од 10 до 12 сати у кабинету 423.

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

OBAVEŠTENJE O II KOLOKVIJUMU IZ ELEKTROMAGNETIKE (5.06.2019.)

II kolokvijum iz Elektromagnetike (EEN) održaće se u sredu, 5. juna 2019. godine sa početkom u 14 sati u učionici 525.

PREDMETNI NASTAVNICI

 

 

РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ КОЛОКВИЈУМА ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ (24.04.2019.)

  Име и презиме Бр. инд. Теорија Задаци
 1. Милош Панић 13010 0 0
 2. Александра Бранкован 14258 65 0
 3. Стефан Матић 15715 59 20
 4. Антонио Додић 16062 85 60
 5. Марко Милошевић 16214 31 50
 6. Јована Стојановић 16394 45 50
 7. Марија Андрејевић 16467 69 50
 8. Алекса Богдановић 16483 100 70
 9. Теодора Денић 16534 100 100
 10. Младен Јевтовић 16622 100 50
 11. Теодора Крстић 16666 100 70
 12. Јања Маринковић 16680 64 70
 13. Владимир Милутиновић 16734 55 0
 14. Ђорђе Николић 16782 100 100
 15. Марко Окичић 16794 100 100
 16. Жарко Петровић 16816 70 60
 17. Урош Савић 16854 100 65
 18. Јована Станковић 16887 100 100


Радови се могу погледати у уторак 07.05.2019. у 12.00 сати и у среду 08.05.2019. од 13.00 сати у просторији 231а (после петог часа).

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРВОМ КОЛОКВИЈУМУ ИЗ ЕЛЕКТРОМАГНЕТИКЕ

Први колоквијум из Електромагнетике одржаће се у среду, 24.04.2019. године у 14.00 сати у амфитеатру А4. Студенти који су предавања похађали ранијих година и желе да полажу колоквијум, треба да се до петка 19.04.2019. године пријаве на мејл предметном асистенту  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

 

ПРЕДМЕТНИ НАСТАВНИЦИ